Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám lefárasztani a...

Hogyan tudnám lefárasztani a 11 hetes berni pásztoromat?

Figyelt kérdés

Szerdán hoztam el és esténként sir. tegnap előtt 3 kor vonyitott stb.. ilyenkor tudom nem szabad kimenni mert akkor azt szokja meg ha magányos sirnia kell h ottlegyek.

van rágókája meg minden zörgö franc...kajája iss van + friss viz.

segitsetek lécci!


2010. aug. 14. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bír már pórázon menni akkor sétálgass vele jó nagyokat, esetleg labdázzatok. Mivel még ismeretlen neki a hely, ezért is sír..nem a fáradtság kérdése.
2010. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szépen megy póráz mellett csak mindig megáll a nyakörvet vakarni stb meg majd bolhairtot is kell venni. de ma valahogy nemakart délután sétálni az udvarban ( mert még nincs meg az összes oltása és nemakarom h egy kobor ebbel összetalálkozzon)...udvarban mert leült és hiába csaltam kajával nemakart felülni. de estére már kijött sétálni...
2010. aug. 14. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:

nyugi, ha szerdán hoztad el, akkor már nem kell sok idő hogy megszokja.

ha nem is tudod lefárasztani, nem hiszem hogy sok éjszaka lesz még így, maximum 2-3.

2010. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell lefárasztani mert nem az a baja hanem hogy új a hely és egyedül érzni magát,de meg fogja szokni ;)
2010. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha van minden rágókája stb akkor miért engem harapdál ha legugolok hozzá meg játszok vele? nem az a játékos harapdálás hanem már erősen..
2010. aug. 19. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ezt teszi akkor csapj oda egy kicsit a fejére, és mondd magabiztos hangon, hogy ezt nem szabad. Fordíts neki hátat és ne foglalkozz vele. Ha eltelt pár perc és meglepődött,elszégyelte magát akkor gugolj le hozzá nézz a szemébe és mondd azt neki megint, hogy enm szabad harapni.


Játszhattok tovább, és ha megint harap akkor ugyanez.

2010. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oks köszi...
2010. aug. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!