Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok írni valami hasznos...

Tudnátok írni valami hasznos módszert,amit már kipróbáltatok és be is vált hogy ne fagyjon meg a víz?

Figyelt kérdés
Már adtam a kiskutyámnak langyos vizet,befagyott az is,tettem már a vízbe egy csipet sót és elkavartam benne,úgy is befagyott,tettem egy kicsit többet bele és úgyis.

2021. jan. 15. 22:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
85%
Tedd olyan helyre a tálat ahol nincs fagy... meg ugyan oda szerencsétlen kutyát is engedd be.
2021. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
93%

Cserelni kéne?

Melyik viz nem fagy meg 0 fok alatt?? Vagy csak en nem ertem a kerdest?

Egyebkent is altalaban reggel cserelni szokas, meg ha megitta, meg ha befagy meg igazabol mindig kene elotte lenni friss viznek.

Nincsenek ilyen praktikak bocs. (a so hogy segitene a befagyason?? Mi a)

2021. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
1.:Nemtudom,mert mindenhol éri a hideg.Van egy összetákolt garázsféleség,de az is nyitott.
2021. jan. 15. 22:36
 4/64 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk két tála van és cserélhető, egyik bent olvad,másik előtte van és mindig kap rá meleg vizet is.
2021. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
77%

jezusom tenyleg nem vagytok kepesek meg friss vizet se adni szerencsetlen kutyaknak?

2 tal es az egyik mindig olvad? mivan? nem lenne egyszerubb friss vizet adni?

2021. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
87%
Én még benti tálban is napi 3-4x töltök friss vizet.
2021. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
81%

Nem feltetlenul kell azert minden kutyat bent tartani. A mienk be se jon mert valamiert irtozik a haztol, ujevkor is ugy kell beimadkozni mert akkor meg nagyon fel, 2 orat ulni vele aztan vagtat ki ahogy tud.

Sajnos nem tudok mit irni ra, cserélni kell rendszeresen ha nincs semmi olyan hely ahova eltudnatok rakni. Esetleg a belelt kutya hazban ha eleg nagy ellenne, vagy esetleg ha kisebb is es a kutya nem ott fekszik nap kozben.

2021. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
17%

A lakasban tartom a kutyam es asvanyvizzel itatom.


Teljesen elkepzelhetetlen szamomra ez a banasmod,ah ti tartjatok a kutyat. Ennel meg egy sinteren is jobb lenne neki.

2021. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
18%

Nem kell agyon itatni a kutyát ilyenkor télen havat eszik a kutya ha szomjas

ha nincs jó a jég is neki elnyalogatja .

Magyarán a megfagyott, vizet ott hagyod neki és ő szépen nyalogatja .

Jó hogy mézes,citromos,teát nem adol neki .

kicsit túl van lihegve ez a kutyatartás .

2021. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
29%
Rakj az itato ala egy rezsot, a kutya nyakorvebe akassz egy teatojast ... ahogy a kutya elorehajol inni, belemeriti a teatojast a vizbe es maris teazhat a kutya :)))
2021. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!