Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavának akkor be kell...

A csivavának akkor be kell ragasztani a fülét vagy magától beporcosodik?

Figyelt kérdés
Egyik tenyésztő ezt mondta, másik tenyésztő azt, szóval akkor mi a helyes?
2010. aug. 15. 10:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én csivavámnak (aki sajnos már nem él) kb. 5-6 hónapos korában már szépen állt a füle, ragasztás nélkül. Barátnőm csivijének pedig már kiskora óta. Fogváltáskor néha nem volt egyenes, de 1 éves korára már ilyesmi gond nem volt. A tenyésztő, akitől a csivavámat vettem, azt mondta, adhatok neki kálcium tablettát, hogy hamarabb felálljon, de felesleges.

2010. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ahonnét vettem tenyésztőtől 2 csivimet is, nem is beszélt , h fel kell ragasztani. mind a 2nek szépen állt a füle, egyiknek 3 hónaposan, másiknak5.
2010. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
inkább ne ragazd neki a fulit mert a szomszéduk is azt csinálta es egyszer csak a kutya fule lerohatt.egyszeruen leesett a fule.inkátt logjon a kutya fule mint leesen neki nem ?
2010. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

10.40-es!

Kínai kopasz kutyusom van, tehát jártas vagyok a fülragasztásban valamennyire.

Ennek a fajtának egész kicsi korától ragasszák a fülét.

Nem rohad le a füle, ha szakszerűen van felragasztva.

Persze, előfordulhat ilyen durva dolog is, de akkor nem valami nagy tapasztalattal ragaszthatták, valószínűleg nagyon szorosan volt a ragasztó, elszorította a kiskutya fülét.

Az sem mindegy, mivel van ragasztva, szellőző, és antiallergén ragasztó kell.

[link]

Itt megtalálod képekkel a technikáját.

Üdv.

2010. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat!:)
2010. aug. 15. 14:11
 6/7 Akiteki ***** válasza:
75%
Nem a ragasztástól áll fel a füle, hanem a tenyésztéstől. Porcosodni mindenképpen fog és nem a ragasztótól. Más kérdés, hogy ha beporcosodik akkor szépen áll vagy lekonyul. Ez már a tenyésztőn múlik.
2010. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsánat az offért én csak a helyes válasz miatt írok, elnézést!
2011. jún. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!