Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának nem árt a sok...

A kutyának nem árt a sok gyümölcs?

Figyelt kérdés

a kutyám él-hal a gyümölcsért, állandóan megeszi, ami lehullik, de mindegy milyen gyümölcs. ráadásul ha valamit elér a fán azt is lelegeli. engem mondjuk nem zavar de nem tudom, hogy jót tesz-e ez neki. elzárni nemigen tudom, mert az udvar tele van fákkal, ott tud futkározni, nem akarom láncon vagy kennelben tartani. eddig nem lett baja tőle, de most az előbb megijedtem kicsit. vettem 2 láda őszibarackot és pár percre kinnt hagytam az udvarom míg befutottam cuccokért és mire kiértem egy fél ládával behabzsolt, szerencsére a magokat nem(mondjuk a cseresznyét magostól eszi). amúgy nagyon durva, de észrevettem hogy fa alól a penészeset nem szedi fel, csak a szebbeket.

lehet valami baja ettől, hogy ennyi gyümölcsöt eszik nyáron, mikor hozzáfér?


2010. aug. 15. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mért lenne baj?:)szereti a gyümit és egészséges!:)
2010. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nyugodtan eheti, ha jól esik neki, csak ne legyen permetezett...

és kapjon mellé normális magas fehérjetartalmú étrendet. az úgy szuper.

2010. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem permetezek semmit sem és mellé a rendes kajaadagját is megeszi. cska még nem hallottam másik kutyáról, ami ennyire szerette volna a gyümölcsöt. egyébként néha vicces amiket csinál. múltkor vettünk egy görögdinnyét és nem volt finom így kitettem neki hátha megeszi. fél óra alatt a fél dinnyét a héjáig kirágta.
2010. aug. 15. 16:00
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, semmi baja sem lesz tőle, esetleg egy kis hasmenés :)

Nekünk is imádja de nem csak a gyümölcsöket, hanem a zöldségeket is! Kint van almafánk, meg barackfánk ő is ugyanezt csinálja, csak amikor egy nap rengetek gyümölcsöt eszik, pl. almát akkor kicsit hasmenése van, de ez egyed függő. :) Ja meg málnánk is van amikor kint szedegetjük odajön, hogy adjunk már neki is.

2010. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem árt neki az én kutyám is eszi a gyümölcsöt =)
2010. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

akárcsak én irtam volna ezeket a sorokokat:D

az én kutyám is él hal a gyümikért:D meg a azöldségeket is szereti:D a tiéd milyen fajta?:)

2010. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is megeszi a diót, meggyet magostól , a szőlőt a tőkéről tépdesi le. A pofáján csurog a szőlőlé. :)) Még sosem lett semmi baja tőle.
2010. aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz!!!Legalább eszik egy kis vitamint is...=)
2010. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor jó, azt hittem csak az én kutyám ilyen furi. köszi a válaszokat!
2010. aug. 15. 16:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Beállok a sorba. Az enyémek is (2 van) megesznek minden zöldséget, gyümölcsöt. Persze kapnak rendes kaját is. Így biztos nem lesz vitaminhiányuk, viszont tele vannak energiával. És tényleg csak az ép gyümölcsöt eszik, attól nem kell félni, hogy az erjedőtől berúgnának, mert az nekik is fúj...
2010. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!