Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának is adható az emberekn...

Kutyának is adható az embereknek való utazási tabletta?

Figyelt kérdés

Lehet adni kutyáknak is? Vagy van külön kutyák részére?

A Pulim nem bírja az autózást. Mindig nagyon rosszul van az autóban, még egy rövid út során is.

Vagy ezt a Pulim i fogja nőne vagyis meg fogja szokni az utazásokat még csak 5 hónapos. Nagyin ritkán van autóztatva. Eddig csak 3x volt.

A tacsimmal viszont nincsen semmi gond az remekül bírja az autózást. (6 éves)


A válaszokat köszönöm!


2011. nov. 4. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú szerintem ez rizikós, telefonon kérdezz meg egy állatorvost.
2011. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm! Rendben majd meg kérdezem tőle.
2011. nov. 4. 17:48
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Lehet. Én is adtam a hányós kutyának. Nem ért semmit:)))
2011. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én homeopátiás szert szoktam adni neki, azt nyugodtan lehet, max nem használ, baja nem lesz tőle. Amúgy nekünk bevált!
2011. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Akiteki ***** válasza:

Homeopátiás hányáscsökkentő.... higított hányás:)))))

A kutyák hányásának oka a kocsiban a stresszelés. Akár félelemből, akár túlzott örömködés miatt.

Ezt kell valahogy megszüntetni.

Egyik kutyámnak az is elég volt, hogy beültettem a kocsiba, még a motort sem indítottam be, már öklendezett. Elmentünk valahová, odafelé mindig rosszul volt, visszafelé semmi baja. Közben még akár jól be is kajált.

Sokszor elvittem kisebb utakra, akár csak a boltba vagy egy körre a ház körül vagy tankolni. Nem hirtelen, de fél év alatt megszokta. Most már akkor sem tör ki belőle a felfokozott izgalom, ha tudja, hogy a rétre megyünk futkározni.

2011. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm!
2011. nov. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!