Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mit jelent? (kutyás hirdetés)

Ez mit jelent? (kutyás hirdetés)

Figyelt kérdés
A hirdetésből idézem: "német juhász kiskutyák és növendékek eladók" Mi az, hogy növendékek? A kiskutya és a növendék nem ugyanaz?
2010. aug. 15. 18:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A növendék már elmúlt általában fél éves.

Én ilyen helyről egyébként sose vennék kutyát.

A szaporítóknál lehet ilyet olvasni..

2010. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én sem vennék ilyen helyről. Csak bújom a hirdetéseket. :) Köszi a választ.
2010. aug. 15. 19:00
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem. A kiskutyák alatt szerintem azokat érti akik 6-8 hetesek, és úgy viszed el őket. A növendékek pedig a 15-24 hónapos korig terjedő kutyák. A kiállításokon is így vannak a beosztások:

Bébi: 3-6 hónapos korig

Kölyök: 6-9 hónapos korig

Fiatal: 9-18 hónapos korig

Növendék: 15-24 hónapos korig

És 15 hónapos kortól pedig nyílt osztály.

2010. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Áh, köszi, de végülis lényegtelen. Azt hittem a növendék azt jelenti, hogy kölyök, vagy még nagyon pici kölyök és ezért "növendék".
2010. aug. 15. 19:07
 5/18 A kérdező kommentje:
Valaki tud esetleg ajánlani egy olyan oldalt, ahol eladó kiskutyákat hirdetnek. Express-en kívül, mert ott az összes hirdetést végig nyálaztam már. Amit még ismerek, az az e-dog.hu.
2010. aug. 15. 19:08
 6/18 anonim ***** válasza:
Kennelt keress ne hirdetést!
2010. aug. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Mi tenyésztők vagyunk, (nem szaporítók), és nálunk is vannak növendék kutyusok.6 hóstól már növendék, van aki nem szereti elvinni kicsinek, mert nem látja, hogy mi lesz belőle.Most is van egy alom, 7 kutyus, és van rá előjegyzés januárra.Addig mi neveljük, tanítjuk, néha eljön a leendő gazdi, megnézi, de az elvitel csak 6 hósan van.Amúgy kaukázusik.
2010. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
36 kennelt néztem meg eddig. Egyikben sem volt olyan kutyus, amit én szeretnék. Vagy túl idősek már a kutyusok, vagy csak kanok vannak. Van olyan kennel, ahol a legutolsó alom 2007-es volt. Azaz "inaktív" kennel és ilyen inaktív kenneből van vagy 20... :S
2010. aug. 15. 19:16
 9/18 A kérdező kommentje:
Az meg nagyon zavar a kennelek honlapján, hogy nem írják ki, mennyi idősek a kutyusok, vagy legalább, hogy mikor születtek. Most komolyan... Nekem kell azért telefonálni, hogy megtudjam, milyen kiskutyás is eladók pontosan? Pfff
2010. aug. 15. 19:22
 10/18 anonim ***** válasza:

19:15-ös vagyok.

Ha nem írja ki, az még semmit sem jelent.De nem aktív kennelből én sem javaslom, hogy vegyél.

2010. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!