Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen "apró-hirdetéses"...

Milyen "apró-hirdetéses" oldalakat ismertek? Kutya kategóriára gondolok/eladó kölyökkutya.

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 22:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem érdemes ilyen oldalakon nézelődni, inkább írd be googleba a ha pl puli érdekel, akkor puli kennel.
2010. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De én hirdetést szeretnék nézni, ha nem gond. Értem én, hogy "célszerűbb" lenne egyből a kenneleket nézni, de már végignéztem az összeset. Úgyhogy marad a hirdetés. Hirdetésen keresztül is lehet találni jó tenyésztőket, pl.: külföldieket.
2010. aug. 15. 23:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy menj el egy kutyakiállításra és ott nézelődj!
2010. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ja, most látom, hogy külföldieket keresel. Hát, akkor az adott ország hirdetőoldalait kell nézni.

Egy, mondjuk német tenyésztő biztosan nem fog magyarországon hirdetni, külföldön olyan rossz hírünk van, hogy igen nehéz egy külföldi tenyésztőt meggyőzni arról, hogy magyarországra adjon el kutyát.

2010. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ajjj. :) Nem szeretnék kiállításokra járkálni. Csak egy egészséges, törzskönyvves, chip-ezett, szerződéses kutyust szeretnék. Sokan hirdetnek ilyeneket a neten, csak még nem találtam meg a megfelelő apró-hirdetéses oldalt. :)
2010. aug. 15. 23:07
 6/21 anonim ***** válasza:

[link]



van rengeteg más hirdesésekkel teli oldal is, csak akkor nem feltétlen kapsz egészséges, törzskönyves, chipes, szerződéses kölyköt.


milyen fajtát keresel?

2010. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát. Két fajta között vacilálok. Egyiket sem lehet kapni Mo.-on. Az egyik a Papillon, a másik a Brüsszeli Griffon. Kennel nincs is egyáltalán. Illetve egy Griffon kennelt találtam, de ott nincs sajnos szuka kutyus. :S Köszi a segítséget. :)
2010. aug. 15. 23:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Azt ajánlom, vedd fel a kapcsolatot hazai pl brüsszeli tenyésztőkkel, látogass el hozzájuk, érdeklődj a fajtáról, akár jegyezz elő náluk kölyökre. Nem tudom, milyen céllal akarsz kutyát ( kiállítás, tenyésztés, hobbi), de nem szabad kapkodni a vásárlással. Hosszú éveken át társad lesz, megéri várni rá! Türelem!

2010. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

A jó tenyésztők nem hirdetnek apróhirdetéses oldalon. Ezek a kutyák, amelyeket kinéztél magadnak viszonylag ritkák és kicsi az alomszámuk. Azon sem csodálkoznék, ha a külföldi kennelekben évekre előre lenne előjegyző a kutyusokra. Ha minőségit szeretnél akkor az nem úgy megy, hogy ma odatelefonálsz, holnap meg hozod el a kiskutyát, sőt a külföldiek még szigorúbban ellenőrzik, hogy hova adják el őket.

Ha mindenképpen mostanában kellene a kiskutya, akkor válassz másik fajtát.

2010. aug. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem mostnaában kellene a kutya, természetesen nem sűrgős. Csak egy kicsit elkeserítő, hogy már a kedvenc 3 fajtámról lemondtam, mert nem lehet kapni sem Mo.-on, sem sehol máshol. Ahol meg kapható, ott 4-5 évet kellen várni és a kiskutya ára nevetségesen nagy (700.000 Ft-tól fölfele). És akkor "megállapodtam" végre ennél a két fajtánál, pedig nem ezek voltak a kedvenceim és most kiderül, hogy erre is éveket kellene várni. Oké, nem kell holnap után azonnal egy kiskutya, de nem szeretnék ennél többet várni, így is évek óta vártam hiába (utólag derült ki). :(
2010. aug. 15. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!