Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám most tüzel először....

A kutyám most tüzel először. Lassan vége lesz a vérzéses időszaknak. Természetes, hogy fel van duzzadva a nemiszerve?

Figyelt kérdés
2007. dec. 19. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Ez érdekes.Nálunk sosem dagadt fel.Szerintem vidd el dokihoz,mert ez valami bajt jelenthet!Ha a kutyus elkezd majd hirtelen fogyni(függetlenül attól,hogy adtál neki sokat enni!)akkor gyorsan doki,mert a mi rotveilerünk a nyáron nagyon lefogyott,és most ősszel elkezdett vérezni a nemiszerve.Kiderült,hogy sok genny lett a méhében.Azonnal ki kellett miskárolni...úgyhogy figyelj naon a kutyusodra!És sztem menjetek dokihoz!Sok szerencsét,és jobbulást a kutyinak
2007. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Perse, hogy normális. nekem 6 éves Bearded Colim van (nemrég tutam meg, hogy olyan fajta) igen, neki is olyankor nagyonn lessz. nem akarlak megijeszteni, de most vagy pár év mulva tejelni is fognak a mellei, álterhességnek mondják! ragacsos lessz a szőre. de addig ne fürdessétek majd (ha egyáltalán lessz neki is olyan) mertt akkor begyulladhat. a lényeg, a kérdésre: igen teljesen természees:D:D
2007. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen természetes. A kutyák pérája a termékeny időszakuk alatt 3-4szeresére megduzzad. Ez a tüzelés elmúltával majd szépen visszaalakul. Ha az emlői megduzzadnak, játékaival rohangál a helyére és a tüzelés elhúzódik, négy hétnél tovább tart, akkor menjetek el vele állatorvoshoz. Érdemes azon is elgondolkoznotok, hogy szeretnétek-e tőle a későbbiekben kiskutyákat. Ha a válasz nem, akkor a tüzelés végén érdemes ivartalanítani, ezzel sok kellemetlenségtől kímélitek meg a későbbiekben magatokat is és őt is.
2007. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!