Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használtatok már bobi kullancs...

Használtatok már bobi kullancs és bolhaírtó nyakörvet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
A nébih oldalán a bobi kullancsírtó nyakörv a 2.helyen szerepel. Kb a 10ből. De ez 1000ft,míg a foresto 7000 ft. A bobi 4 hónapig véd,a foresto 6 hónapig. Eleve gazdaságosabb akkor,csak nem tudom mennyire megbízható.
2021. febr. 1. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én kullancs ellen nem védekeznék ilyen noname márkákkal, csak ha van mellette másmilyen védekezés (pl.tabletta) is.
2021. febr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen így gondoltam én is,amíg a nébih teszt oldalán nem láttam meg...
2021. febr. 1. 19:10
 3/9 A kérdező kommentje:
Kiltix nyakörvet is ajánlották ,de az meg csak 7.a sorban... A nébih megbízható nem? Ez a kiltix is 4000 ft. Kicsit összetavart ez most.
2021. febr. 1. 19:13
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Láttam én is,a Nébih vizsgálta,így teljesen jó! Viszont a Foresto riasztó hatással is van. Ha "noname"ha nem,hivatalos szerv vizsgálta be.
2021. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A bravecto tabletta évek óta az egyetlen amit használunk és van is értelme . A nyakörvekkel mindig szívtunk, akármilyen Foresto meg Kiltix...
2021. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom mi a neve, de mi is valami olcsót használunk, ebben valami citrusolaj van vagy mi, ami elriasztja a parazitákat és a kutyának sem veszélyes, mert nem gyógyszeres.

Van ilyen hatóanyaggal spoton is.

2021. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más válik be. Én személyszerint ezt a fajtát.

Nekünk egy állatgyógyszertári spray vált be. Egy próbát természetesen megér. Remélem szerencsétek lesz vele!

2021. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem egyett. Mivel kiszámoltam,elvileg április végéig lesz hatásos ha az lesz,így addig ezt hordja majd,mire beindul javából a kullancs meg szúnyog szezon,addigra veszek egy másik ilyet és adok mellé gyógyszert.
2021. febr. 2. 07:54
 9/9 anonim válasza:
Én több, mint 20 éve csak azt használom. Cicákra is. Másik kérdésben hosszan leírtam miért. Nekem tökéletes, újfoundlandira is, csivire is, cicára is. Most pár napja nem tudom, honnan, meg hogy de nagyon sikerült összekapnunk, úgy, hogy az egyik cicám sebesre tépte, marta a bőrét 2 nap alatt. Tegnap délután tettem fel a nyakörveket és ma reggel már nyugi volt, csak 1-1 kis vakarás a tegnapi szőrtépés helyett.
2022. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!