Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kanos 4 éves keverék fiúkutya...

Kanos 4 éves keverék fiúkutya hazacsalogatása a szomszédból?

Figyelt kérdés
A kutya állandóan szökik alapból is, de 2 házzal odébb van egy szuka, akitől 2 napja nem lehet elhozni. Mik a lehetőségek ilyenkor?

2021. febr. 3. 10:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem megy a saját kutya befogása, akkor hívjátok ki a gyepmestert, majd jó pénzért befogja. Vagy egy állatorvost altatólövedékkel. Egyik sem lesz olcsó. Ezt követően bezárni olyan helyre, ahonnan képtelen kiszökni, hosszabb távon megcsinálni a kerítést szökésbiztosra. A kutyát pedig ivartalaníttatni, és nevelni.
2021. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
0%

Köszönöm a "kedves" hozzászólásokat és köszönöm a ténylegesen segítő hozzászólásokat!

Az enyém a kutya, kiskora óta velünk van, neveljük!

Válasz az ivartalanításra, pénteken visszük!

Próbáltuk a kan kutyát a házban tartani míg a szuka kutya tüzel, ez működött. a

A kutya jól elvolt velünk napközben, este is elfeküdt, azonban ahogy nyitódik az ajtó már el is megy, utolérni lehetetlen!

Igen, félek ilyenkor a kutyámtól! Apukámat már 2x megharapta, mert haza akarta hozni.

Morog, agresszív viselkedést produkál(máskor nem szokott).

Köszönöm a segítőkész kommentet!

Negatív kommentre nem vagyok kíváncsi!

2021. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A kutya alapból sem szökhet! Nem is értem hogy van pofátok hagyni, hogy menjen, veszélybe kerüljön, mások telkén kárt okozzon vagy másokra veszélyes legyen!

Keress neki egy normális gazdát, aki felelősen tartaná, mert te meg a barátnőd teljesen alkalmatlanok vagytok kutyatartásra!

Viszont azt oldjátok meg, hogy most azonnal visszakerüljön a telketekre!

2021. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Na ezert kellene betartani a sorrendisegi szabalyokat. Mert ti lathatoan nem tartjatok be es a kutya a fonok.


Meg a ti kutyatok igenyli a rendszeres sportot,nem kerti disz.


De erdekes,h a lakasban tartott kutyak nem mennek ki a nyitott ajton a belvarosban....

2021. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

8.

Nálunk sok az önsétáltató kutya, minap kisgyereket és édesanyát kergetett meg egy ilyen kutya.

De egy időben rendszeresen szabadult ki egy nagy testű kutya, a gazdája meg röhögött a helyi csoportban, hogy csak a drogosokat és bűnözőket támadja meg. Amikor leoltották, akkor meg kilépett a csoportból sértetten. Nagyon szeretem a kutyákat, de legközelebb ha látom sintért hívok. :/

2021. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

áh most látom, ez kamu szerintem...

Másik regisztrációról irkál az illető, nehogy bedőljetek neki.


Ha esetleg igaz...mondtam, az ilyen felelőtlen ostoba embereknek áll még feljebb.

De szerintem kamu, senki nem olyan hülye, hogy még beírja a kutya megharapta a saját apját. :D

2021. febr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%
Ajandekozzatok el a kutyat, nem való nektek semmilyen allat.
2021. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az ivartalanítás a szökésre nem megoldás, meg kellett volna tanítani a kezdetektől fogva, hogy ha nyílik az ajtó, neki a helyén kell maradnia.
2021. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%

És négy év kellett, meg néhány harapás apád karján, mire rájöttetek, hogy ivartalanítani kéne?


"Igen, félek ilyenkor a kutyámtól!"

Ezért nem való mindenkinek kutya, csak aki tudja kezelni és nevelni. Te egyiket sem, teljesen mindegy, hogy mióta van veletek. Ha meg kölyökkora óta "neveled" (elvileg), akkor pláne nem kéne tartanod kutyát, mert abszolút nem értesz hozzá.

2021. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz a saját kutyádtól, ott nagyon komoly nevelési probléma van. Nem való nektek kutya.
2021. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!