Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsz ugatós fajtának...

A mopsz ugatós fajtának számít? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha ugatós lesz, mostani kutyáim is ugatósak, csak érdeklődöm.

2021. febr. 3. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak ideiglenesen volt mentettként 3, de egyik sem ugatott. Röfögnek, horkolnak és finganak. :D ennyi hangot adtak ki összesen.
2021. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt, csak séta közben látok mopszokat, de ugatni én még egyiket sem hallottam. :-)
2021. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is elég csendes fajtának tartom. Bár nem tudom milyen hatással lenne rá a 2 ugatós kutyánk, ha a mopsz kölyökként kerül hozzánk :D gondolom egy idő után becsatlakozik ő is a házőrzésbe
2021. febr. 3. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédban van két mopsz, és mikor elmegyek a telek előtt, a kerítésnél szoktak ugatni ilyen vékony, irritáló hangon. De gondolom ez nagyrészt egyedfüggő...
2021. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

De ugye ot nem tartod majd kint, igaz? :)

Telen hideg van, nyaron meleg, egyik sem a baratja :D

2021. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogy :) csivavánk és valami juhász keverékünk van, mindkettő bent horkol a kanapén :D
2021. febr. 3. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hangokat adnak ki 😄

[link]

2021. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Felettünk tartanak a szomszédok mopszot. Nem zajos, csak amikor viszik sétálni akkor meg szokott kergülni és ugat, de inkább ilyen fuldokló, röfögő hangon. Borzasztóan idegesítő... :/
2021. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!