Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Brit Premium by Nature...

A Brit Premium by Nature elfogadható táp? Középkategóriásnak számít? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a Brit Premium by Nature elfogadhatatlan táp.
2018. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Eddig mi a Brit Premiummal etettünk, most jött be ez a by Nature, de nem látok különbséget. Nagyon szeretik az állatok (nem csak kutya), és a pénztárcánknak is elfogadható :)
2018. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az elmúlt kb. 6 évben nem volt vele gondunk. Az idős kutyánk korához képest jól van, a fiatal kutyánk is rendesen fejlődik, szép a szőrük... de azt nem tudom, hogy a táp ezt mennyire befolyásolja. Arra kell figyelni, hogy az adagolás csak iránymutatás: az öreg régen sem volt aktív, neki elég volt, a fiatalnak úgy a 140%-át adom az ajánlott mennyiségnek.
2018. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én most fedeztem csak fel, és nagyon szimpatikus. Jobb minőségűnek tűnik, mint a sima Brit Premium. Amivel amúgy nem is etettem soha, csak Brit Care-rel.

Ha elfogy a mostani tápunk, tuti hogy by Nature-t szeretnék majd venni.

2018. szept. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3: Ez a táp csak néhány hónapja jött be és változtattak az összetételén is. Lehet, hogy te 6 éve Brit Premiummal eteted a kutyádat, de biztosan nem a by Nature variánssal!


#4: "Ha elfogy a mostani tápunk, tuti hogy by Nature-t szeretnék majd venni."

Miért, ez nem a Brit Premium helyett lesz most? Kérdezem, mert nem tudom és engemet is érdekelne.

2018. szept. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én úgy látom több hús van benne, mint a simában, illetve már nem csak friss, hanem dehidratált is szerepel az összetevőkben. Amiből már nem kell levonni a vizet ugyebár :)
2018. szept. 11. 06:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, de ahelyett lesz.

Viszont az akinek a kérdést szántad, sohasem etetett a Brit Premiummal, csak a Care-rel :)

(Bár véleményem szerint a Brit Caret én nem váltanám le a by Nature-re mert előbbi a jobb minőség.)

2018. szept. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Én nem tudtam, hogy a Premium helyett lesz ez az új.

Én viszont sajnos le kell hogy váltsam a Brit Care-t, mert drága is, és nem is igazán vált be. A kutyám emésztése sajnos nem bírja ezeket a gabonamentes tápokat, úgyhogy muszáj maradnunk a középkategóriás tápoknál.

2018. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!