Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz milyen árban van hobbi...

Mopsz milyen árban van hobbi célra?

Figyelt kérdés

Nem ultra champion szülőktől, tökéletesen megfelel egy középkategóriás kennel is. Bézs színű kan kölyköt szeretnénk, ha ez számít.


Számít a kutya neme az árnál? 120-150 ezer Ft reális elgondolás?


Tavasz végén vagy nyáron lenne esedékes a vásárlás.



2021. febr. 5. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Én még az árhoz hozzá csapnék olyan 100 ezer Ft-t. Egy mopsz tenyésztőtől alsó hangon 200-250 ezer Ft
2021. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Én ilyen röfögős korcsért 20 forintot nem adnék. Sőt, betiltanám a szaporítását, mivel állatkínzás. Olyan, mintha direkt szaporítanánk pl. Down-kóros embereket, mert "jajjdecukkíííí".
2021. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
160-200 ezer volt kb. két éve, amikor én érdeklődtem.
2021. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kérlek segíts !!! ***** válasza:
4%
Tiszteletben tartom hogy ti venni akartok, de én a helyetekben körbe néznék pár menhelyen is. Tudom lehet nektek ez egy álom kutya lenn, régóta vágytok rá , ugyan úgy,ahogy az a kutya egy kenelbe zárva évek óta vár titeket. Hidjétek el érdemes megpróbálni.
2021. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!