Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FitActive tápok mennyire jó?

FitActive tápok mennyire jó?

Figyelt kérdés

Az orvos hippoallergén tápot ajánlott, de ő a Royal Canin márkát.

Hát megnéztük az árakat, kizárt hogy megvegyük.

Amit mi találtunk és árban is megfelelő, az a FitActive táp.

Mennyire jó ez a táp?


2021. febr. 10. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Hát középkategória alja... én nem etetnék ezzel
2021. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk is a Royalt ajánlotta az orvos, mint hipoallergén táp. Nálunk nem vált be, ráadásul más tápokkal összehasonlítva elég silány a minősége.


Nem tudom mekkora kutyád van és mire allergiás, de nálunk a Wolf of wilderness bevált.

12 kg 15.000 forint havonta és szereti, nem vakarózik tőle, nem gyullad be a füle.


Allergiás kutyánál meg különösen oda kell figyelni a táp összetevőire, mert amit megspórolsz a tápokon, azt utána ráköltheted az állatorvosra.

2021. febr. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Én azért választottam mert nem túl drága mégis jók az értékei.

Kölyökkorától (ugye juniorba csak hipoallergén van) kezdve ezt kapja, kitűnő egészségnek örvend.

(Fényes szőr, nagyon aktív, mozgékony, csontjai és bőre is rendben.)

2021. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Csak azert fikazzak masok, mert a Panzi FitActive egy magyar cucc es ezert olcsobb mint a trendi es divatos tapok.

Aki oreg kutyas es meg emlekszik az ujpesti kisboltra amibol kinott a Panzi, az tudja, hogy mindig is egy megbizhato csapat volt. A tobbi divat hulyeseggel meg ne foglalkozz.


Egy probat meger a dolog es majd a kutyadon ugy is latod, hogy tetszik-e neki vagy sem.

2021. febr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Hát teli van kukoricával és gabonával minimális a hústartalma, szóval nem épp egy minőségi táp
2021. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk nem értem miért kell lepontozni a tapasztalat alapú válaszokat. Azért vagyok lepontozva, mert ti jobban tudjátok, hogy nem ezt tapasztaltam? :D
2021. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!