Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak csirke allergiája...

A kutyámnak csirke allergiája van. Vettem neki fitactive-ot és elfelejtettem megnézni hogy milyen húst tartalmaz. Liba van benne. Akkor erre nem allergiás, hiszen ez is baromfi? Nagyon félek hogy allergiás reakciót vált ki.

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a libára nem allergiás, akkor nem váltja ki.
2017. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊
2017. jún. 16. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
A csirke allergia és a baromfi allergia között van különbség. Ha valóban csak csirkére allergiás, akkor elképzelhető, hogu nem allergizál, de, mint gondolom tesztet nem csináltattál így ezt senki nem tudja biztosra megmondani neked. Lehet, hogy libára is allergiás, lehet, hogy nem. Legtöbbször amelyik kutya nem bírja a csirkét, az a pulykát se nagyon (kivételek vannak) . Ajánlom az allergia tesztet, nem rossz dolog, nem felelsleges.
2017. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Fit active márka egy rakás sz.r!!! "Hús és állati származékok" az első összetevő. Ami azt jelenti, hogy pata, toll, csirkeszar ugyanúgy bele van darálva. Guszta, tápláló, mi?


Ha nedvestápot vettél, az se jobb.


Tömény szemét, etesd valami normálisabbal a kutyádat. Főleg, ha csirke allergiája van...

2017. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez volt jelenleg itthon ès a kutya èhes volt.Azóta vettünk neki 100 másikat.Másrèszt azzal etetem a kutyámat amivel akarok nem ez volt a kèrdèsem.Nem tudsz semmit rólam meg arról sem hogy mivel etetem,mire van pènzem.Okoskodjál máshol lègyszíves
2017. jún. 17. 22:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja,ès nedves kaját vettem neki mert van mellette egy kiskutyánk aki 80dkg ès csak azt tudja megenni,így a nagyobb is abból akart
2017. jún. 17. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Irok majd hetfon neked egy tuti tápot. Ami hypoallergén, csirkeallergias kutyaknak keszult. Csak Nem tudom a markajat.
2017. jún. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a te dolgod mivel eteted a kutyádat, nem okoskodásnak szántam, de attól a tény az tény, a Fit active ipari szemét. Éhes kutya 150 forintos csirke farháttal is sokkal jobban jár, mint az ilyen hulladékkal.


Amúgy meg nem tudom, mire föl sértődtél meg, én nem téged szidtalak, sajnálom, ha úgy érezted. Sokan viszont lusták megnézni, miből van a kutyatáp, csak leemelik a polcról,mert jó áron van és szép a csomagolása (a Fit active is jól néz ki)... aztán meg csodálkoznak, mitől hízik a kutya mint egy vágósertés és miért beteg. A Fit activeot is sokan ajnározzák ezen az oldalon, meg kisállat eledeles weblapokon, hogy hú, de jó, közben meg egyáltalán nem az.

2017. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Allergiateszt drága, jellemzően 30-40 ezer, de érdemes megcsináltatni.


A gagyi kutyatáppal meg azon kívül, hogy a kutyának se jó, másik nagy baj, hogy hiába van ráírva libás, jellemzően csak nagy része libás, a többi részéhez kevernek minden szart, akár tyúkot is. Bár ha a mennyisége kevés akkor a kutyán nem jelentkeznek tünetek, de kb. minden zsák összetétele más lesz attól függően milyen hulladékhúst kapnak a gyárba és egyszer majd csak elkezd vakaródni megint.


Ténylegesen tiszta kutyatápok pl. az Acana termékei vagy hasonló olcsóbb 1000Ft/Kg árú tápok. Esetleg a Cibau tápjai az a legolcsóbb amit én kutyának még merni adnék, nem prémium, de nem is annyira rossz és a halasban csak hal van pl.

2017. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!