Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe fog kerülni a kutya...

Mennyibe fog kerülni a kutya oltása?

Figyelt kérdés
A mai napon hoztam el a kutyámat elég rossz körülmények közül. 9 hónapos, oltásokat nem kapott. Mennyibe fognak kerülni a kötelező oltások, illetve mennyi idő lesz a különbség az oltások beadása között? Gondolom nem egyszerre fogják beadni az összeset.

2021. febr. 15. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol élsz. Nálunk 5500-6000 darabja.

Két-három hetente adják be őket.

2021. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Chip is kelleni fog, feregtelenítés, szívféreg-teszt, plusz bolha, kullancs elleni cuccok. Nemsokára egy ivartalanítás sem árt, sőt.

Tudom, oltást kérdeztél, ebből van csak a veszettség elleni (ez kötelező) és kombinált (ez az ajánlott, ha szeretnéd, hogy ne haljon meg a kutyád). Melyikre vagy kíváncsi?

2021. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már találtam hozzá egy táblázatot, ahol le van írva hogy mekkora összegekre kell számítani, tudom hogy kell chip is, de annak az árával tisztában voltam, mert egy ismerősöm meg tudta mondani pontosan az árát. Köszönöm a válaszokat
2021. febr. 16. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!