Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lefoglalunk x színű, nemű...

Ha lefoglalunk x színű, nemű kölyköt a tenyésztőnél, de mégsem születik olyan, akkor felajánl más színt,nemet az adott alomból?

Figyelt kérdés

Vagy mi a szokás ilyenkor?

Megint várni kell 1-2évet?


2021. febr. 16. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem születik az általad preferált kutya, de a többi meg már le van foglalva akkor nyilván nem tud mit ajánlani, hanem várnod kell egy következő alomra. De ha van szabad kutya akkor ajánlhat. Ezt mindképp a tenyésztőddel beszéld meg, hogy ő mit szokott ilyenkor csinálni, de a tapasztalatom az, hogy várni kell a következő alomra, vagy “beéred” azzal amit dobott a gép.
2021. febr. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Elsősorban nem a színre kellene választáskor rámenni. Tudom, hogy mindig van felkapott, divatos fajta és szín, de nem ennek kellene a lényegesnek lennie.


Pláne ahol több szín öröklődhet, ott nem is lehet garanciát vállalni, hogy lesz a kívánságodnak megfelelő.

2021. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Ne fizesd ki elore. Gondolom nem evek mulva szeretnel kutyat.


En is ragaszkodtam a szinhez sot a karakterhez stb.

2021. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem divat szín, amit választottunk, de azért örülnék ha sikerülne :) 10 éve szeretnék ilyen fajta kutyust és mindig ezt a színt képzeltem el.

Szerencsére nem kellett előre kifizetni, gondolom majd amikor választunk akkor kell

Köszi a válaszokat! :)

2021. febr. 16. 13:34
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Abban a korban, amikor elérhetők megbízható karaktertesztek annyira szomorú olvasni, hogy valaki színre választ kutyát :(

A válasz a kérdésre: a tenyésztőddel kell ezt egyeztetni. Én pl nem kérek foglalót, míg meg nem születnek, hogy ne legyen ebből bonyodalom. Ha ő elkéri, akkor ezt mindenképpen papírozzátok le, és beszéld meg vele, mi lesz, ha nem születik a várt színben kölyök.

2021. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, milyen fajta és színű kutyáról lenne szó?
2021. febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fekete-cser tacskóról lenne szó
2021. febr. 16. 14:51
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ez tényleg nem a "divat" színek közé sorolható, néha teljesen elképedek, hogy milyen színekben is léteznek már tacskók, bár tudom, a fekete-cser az egyik legelterjedtebb szín. Mondjuk az is kérdés mit nevezünk divat színnek
2021. febr. 16. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg lesz ilyen elsőre, hagyományos szín.

Csak ne "egzotikus" tenyésztőnél keress.

Én is nagyokat nézek az ilyen fura színeknél, néha már nem is kutyaszín, hanem ilyen kék-fehér merle meg ilyesmik.

2021. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is két fekete-cser van, bár ők törpe tacskók.
2021. febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!