Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek fontos, hogy a kutyátok...

Nektek fontos, hogy a kutyátok veletek azonos nemű legyen?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Nálunk azért lett szuka, hogy ne jelölgessen, meg azt mondják azok nyugodtabbak.

Párommal eszerint választottuk a nemét.

2019. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
21%
Szia, nekem először fontos volt, hogy kan legyen, mert fiú vagyok. Egymás után kétszer is németjuhászom volt, csak egy idő után nehezen tudtunk bánni velük, aztán eladtuk őket. Azóta van egy szuka uszkárom, akivel nagyon jól jövünk ki.
2019. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van eg kan és egy szuka kutyánk, ivartalanított testvérek.

Mindkettővel ugyanolyan jól megvagyunk, nem számít a nemük a hozzájuk fűző viszonyunkat nézve.

2019. aug. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Nekem elsődleges szempont volt hogy szuka legyen, mivel egy legjobb barátnőt szerettem volna.
2019. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nem de a szüleimnek mindig fontos volt hogy kan kutyánk legyen. Ha saját kutyám lesz, nem a neme alapján fogok választani.
2019. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Nő vagyok. Gyerekkoromtól csak kan kutyáink voltak. Úgyhogy magamnak is kanokat vettem. Angol cocker spániel, német juhász, Beagle, mudi.

El sem tudnám képzelni magam szukával valahogy... A kanokat szoktam meg. A viselkedésüket, a dominanciájukat. Ezt ismertem meg, tanultam meg kezelni gyerekként.

2019. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Egy kanunk van és egy szukánk. A kannál a természete számított, nem az ivara, szukánknál pedig az volt a fontosabb, hogy csökkentsük az esetleges konfliktusforrásokat a már meglévő kutyánkkal, ezért lett egy kevésbé domináns szukánk.
2019. aug. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de nem ezért van szuka kutyám, hogy azonos nemű legyen. Nekem nem volt korábban kutyám, gyerekkoromban sem volt kutyánk, így megpróbáltam első kutyánál utánajárni mások tapasztalatainak. Szuka kutyákról olvastam, hogy valamivel könnyebb velük, kevésbé törekednek dominanciára (akár a gazdival akár más kutyával szemben), nem jelölgetnek a lakásban, így elsősorban azért nézegettem őket. Végül is bejött, de nem tudom, milyen lenne egy kan kutyával.
2019. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez meg sem fordult a fejemben. Nő vagyok és mindig is a kan kutyákat preferáltam. Lehet azért, mert mindig kan kutyáink voltak. De azért is, mert nem akartam a tüzeléssel "bajlódni" meg az ivartalanítás is komolyabb vitákat eredményezett volna a családban
2019. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban kan kutyánk volt, nagyon szerettem de valahogy sosem engedett magához olyan közel. Most szuka van és vele össze vagyunk nőve. Nem hiszem hogy összefüggésben van azzal hogy nő vagyok.
2019. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!