Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler, akit megszállt...

Rottweiler, akit megszállt egy démon?

Figyelt kérdés

[link]


mit szóltok hozzá?

valóban ilyen nehéz megfékezni egy démon által megszállt állatot?


iszonyatos erő van benne?


nekem németjuhászom van, az megvédene egy ilyen állattól?


biciklivel közlekedőket sakkban tartja?


2021. febr. 16. 18:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj marhaságot, nincs itt semmi démoni megszállás. Ez egy aktív foglalkozást igénylő fajta, nem kenneltartásra való.
2021. febr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ilyesfajta támadások 90%-át a szocializáció hiánya okozza. A maradék 10% az idegrendszeri gyengeség, ami a szaporított kutyáknál van.

A rottweiler nem játékszer, mint a családi kutyák. Nekik munka kell és az, hogy vezetést kapjon a gazdától, akinek tudnia kell hogyan kezelje (3. rottweileremet tartom jelenleg tudom miről beszélek).

,,Mi van ha nem “szaporítós”?” Akkor ez meg sem történik. A Tenyésztők (nem a törzskönyves szaporítók) nyomon követik az összes általuk lehozott alomnak az életét és nem adják oda a kölyköket bárkinek.

,,Lehet itt szaporítózni, de igenis vannak fajták, amelyek hajlamosabbak az ilyesfajta viselkedésre,…” Igazából a média csak ezeket a fajtákat kapja fel, mert az senkit sem érdekel, hogy egy csivava véresre harapta a kezed, vagy éppen egy yorki, de labrador támadásról is hallottam már. Szóval az, hogy vannak külön ilyen fajták az NINCS, MERT MINDIG AZ EMBER AZ ILYEN ESETEKNEK AZ OKOZÓJA!!!

2021. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!