Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miskolc Dr. Kovács Állatklinik...

Miskolc Dr. Kovács Állatklinika vélemények?

Figyelt kérdés
Jól bánik az állatokkal? Jó orvos? Milyen árak vannak nála? (kiskutya védőoltások)

2021. febr. 17. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Én sok rosszat hallottam róla, nem vinném hozzá soha a kutyámat. Tahó, bunkó a viselkedése, és más dolgot is hallottam róla, de nem írom le, de morálisan mélységesen elítélem.


Egy kutyás ismerősöm kutyáját úgy félrekezelte hogy meghalt a kutyus.

2021. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele. Nem az orvos természete a fontos, hanem hogy értse a dolgát. A mi kutyánkat meggyógyította, és bunkó sem volt velünk. Nem hőbörögve mentünk be, nem okoskodtunk, hanem segítséget kértünk és kaptunk is. Az előző válaszadó meg nyilván jobban ismeri az állatokat érintő betegségeket, jobban tudja, hogy mi baja a kutyának, mit kezelt állítólag félre a doki, meg mibe halt meg a kutya. Gondolom az állatorvosit is elvégezte.. :)
2021. febr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Humán orvosira járok, és ismerem a betegségeket, igaz nem annyira mint egy állatorvos, de képben vagyok a kutyabetegségekkel is, mert érdekel és utána olvasok dolgoknak, és mert nem egy kutyát neveltem fel. A kioktató stílusodra meg nem vagyok kíváncsi :) És csak hogy megnyugodj, a húgykövességet nem vette észre a csodadokid, és mire másik állatdokihoz került szegény kutya,(2 nap telt el, mert a gazdi a gyógyszerek ellenére sem tapasztalt javulást, így elvitte máshoz a kutyát) elpusztult. A gazdi meg nem egy bunkó ember, veled ellentétben, aki kioktat idegeneket. Én az enyémet soha nem vittem oda, nem is fogom. Mi Zsolcára járunk. #1.
2021. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak a netes értékeléseket olvastam, de az alapján nem vinném hozzá a kiskedvencem (nekem cicám van).


Csatlakozom az előzőhöz, szerintem is Felsőzsolca az egyik legjobb a környéken.

2021. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!