Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható Golden retriever...

Megbízható Golden retriever tenyésztő?

Figyelt kérdés

Tud valaki megbízható és jelenleg is működő kennelt?

Nézegettem már az interneten,de sok kennel már nem működik vagy évekkel ezelőtt volt alom. Jövőre szeretnék egy kis goldiet és szeretném már most felvenni a tenyésztővel a kapcsolatot.


Helyszín nem számít, az ország bármely részére elmegyek érte.


2021. febr. 17. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ide írok, ez engem is érdekelne, mi majd 2 év múlva szeretnénk :)
2021. febr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

azt nagyon nehéz találni jót


de tudod-e, hogy egy ilyen kiskutya ára legalább 1200 eurótól kezdődik

és akkor még nem beszéltünk a megfelelő helyről, oltásokról, jutalomfalatokról, tápokról (legalább 2ezer ft/kg) illetve húsokról, illetve fekhelyről...


megvannak számodra a lehetőségek, hogy ilyen kutyát tarts és vásárolj?

2021. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy milyen áron mozognak és a tartását is tudom.


Ha nem lennék felelős állattartó akkor nem kennelből vásárolnék hanem mondjuk 50 ezerért egy fajta jellegűt.


Szobakennel, prémium táp vagy barf,kutya ovi és suli, természetes szárított rágcsálnivalók, ízület védelem, élősködők elleni védelem,rendszeres állatorvosi vizsgálatok illetve rengeteg törődés és szeretet lenne a sorsa :) természetesen az oltások és az ivartalanítás sem marad ki.


Van már egy kutyám így tudom mivel jár egy kutya tartása és be se vállalnám a goldiet ha nem tudnám megfelelően tartani a kettőt.

2021. febr. 17. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Sunnyfields golden retriever kennel
2021. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!