Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is annyival jobb...

Szerintetek is annyival jobb az ORIJEN, hogy megéri váltani?

Figyelt kérdés
A 4 hónapos kutyusom eddig az ACANA Puppy Small tápját kapta. De hallottam valakitől, hogy az ORIJEN sokkal jobb lenne. Nem mindig van neki nagy étvágya és azt meg végképp nem szeretném, hogy egyáltalán ne egyen vagy csak ímmel-ámmal. Szerintetek is annyival jobb az ORIJEN, hogy megéri váltani?
2010. aug. 17. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ACANA jó táp, és ha szívesen eszi, felesleges váltani. Az enyém is azt eszi.
2010. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Próbáld ki. Ezt nem lehet így megmondani, hogy a Te kutyád mit enne szívesen.

De minőségében nagyon hasonló a 2 táp.

2010. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha a kutyus szereti szerintem nem érdemes váltani. Az ACANA nagyon jó táp. Esetleg ha nem szívesen eszi kis húslével megbolondíthatod.
2010. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges váltanod, az a Acana is jó minőségű táp. Az, hogy meg megeszi-e vagy sem, nem az ízén fog múlni. Ha nem enné meg akármelyik tápot, a következőt csinálod: eléteszed, vársz 10 percet, ha nem eszi meg, elveszed előle, és ezt addig csinálod, amíg rá nem jön, hogyha nem eszi meg, amit eléraknak, nem kap mást. ez beletelhet pár napba! ha meg már több mint 2 hete nem eszik, akkor vagy egészségügyi, vagy falkasorrendi gondok vannak. :)
2010. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nagyon jó táp

én ajánlani tudom

a mi kutyáink is azt kapják

és az megéri akár mien árba van..

2010. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem gondolnám így ezek után, hogy váltani kéne, mert eddig minden rendben volt az acanával. Jó a kakija is tőle, gyönyörű a bundája is. Megenni pedig megeszi, rosszul fogalmaztam, csak szerintem a meleg miatt ilyenkor kevesebbet fogyaszt belőle. De határozottan szereti :)
2010. aug. 17. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Acana is épúgy szuperprémium táp, mint az Orijen.

Sokan írják, hogy az Acana az Orijen lebutított változata. Nos ez nem így van. Előbb volt az Acana, aztán jött az Orijen. Az Acana annyiban különbözik, hogy tartalmaz hasított zabot, az orijen nem. Ettől egyáltalán nem rosszab az egyik mint a másik.


Egy collie tenyésztő vagyok

2010. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!