Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek jobb a Windows 7...

Szerintetek jobb a Windows 7 Ultimate az XP Home-tól annyival, hogy megéri egy 5 éves asztali gépet átalakítani, felujítani miatta?

Figyelt kérdés
5 éve vettem egy asztali gépet, telepítve rá eredeti Windows XP Home. Nemrég felraktam rá a Windows 7 Ultimate op.rend.-t. Egy darabig jól működött, aztán le-le fagyott, nem akart indulni, leállt, újra indult (kék halál), stb. Elvittem szerelőhöz. Megállapította, hogy a gép egyes alkatrészei nem kompatibilisek a Windows 7-essel. Ahhoz, hogy jól működjön a W. 7 a gépen, ki kellene cserélni az alaplapot, processzort, Ram -ot, kb 40000 - 50000 Ft de lehet hogy több is lenne. Megér ennyi befektetést, hogy lecseréljem az XP-t, Windows 7-re?
2011. aug. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a w7nagyon jó oprendszer ,de most szerintem érdemes lenne várni a windows8 a ,hogy lenyomja e az árakat vagy sem. Hogyha nem akkor nem veszítesz (talán a gazdaság isjavúl=olcsóbb lesz a $= olcsóbban megkapod a dvd-t ,ha rendeled netről.)

Ugyanis online lehet hozzá tölteni nyelveket neked csak a licensz és a dvd kell majd amit sokkal olcsóbb rendelni mint boltban megvenni mindenféle adóval megspékelve.

2011. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5 éves gépre nem való Win7. Megvenni meg semmiképp ne vedd, nekem most eredeti Win7-em van, soha nem volt még ennyi szopás semmivel.

Ha meg új gép kell, ne a régit újítsd, hanem vegyél egy komplett új gépet.

2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MaXXeGee ***** válasza:
50-60 ból már kapsz egy új gépet, amin elmegy a win7. nekem ugyan elég stabilan, de tény, hogy megesik, hogy én is szívok vele, Driverekkel, meg néha csinál olyan folyamatokat a háttérben, amiről azt sem tudom, micsoda, de állandóan maxon dolgozik a processzor, játékra egyáltalán nem alkalmas... mit mondjak még, internetezni vizuális élménnyel nem rossz, de ezt már 3 évvel korábban tudta a linux amilyen vizuális élményt most a vin7 nyújt. És a gépigénye is kisebb:)
2011. aug. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sorban panaszkodnak a windows 7 re az emberek hogy mennyi mindennel nem kompatibilis jönnek hogy jajj hát nem jó.A Windows XP professionalt ha fizetnének se cserélném le rá leg stabilabb oprendszer az xp.
2011. aug. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az xp a legszarabb oprendszer mindenképp érdemes ha rajtam múlna énmegcsináltatnám ha win 7 et telepítesz akkor ultimate
2011. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1.válaszoló elmondánam nekem 7-éves a gépen és fut rajta a 7.!!
2013. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem éri meg, maradj az XPnél, a win 7el csak szenvedsz
2015. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!