Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos kölyökkutya az...

3 hónapos kölyökkutya az ágyamra pisil, többedjére is. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ez leginkább dominancia miatt van, de nem hinném, hogy egy ilyen kiskutya már dominálna. A saját ágyába is belepisil, az enyémbe is, direkt felugrik és odacsorgat.

2 óránként viszem ki, kint csak elbaromkodja az időt, ha nagy kegyesen pisilt akkor bejövünk, de rá fél órára már megint nyomja.



2021. febr. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha rajta kapod szidd le, ha kint pisil dicsérd meg de úgy mintha a világ legnagyobb dolga lenne és milyen szuper ő most, szóval told túl
2021. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mind megvan, a dicséret és a szidás is, ha épp látom. Csak azt nem értem, hogy miért pont az ágyra csinálja? Szőnyeg vagy parketta nem akkora gond hogy ha besikerül. De hogy oda piszkítson ahol saját maga is alszik.
2021. febr. 18. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felengedni az ágyadra.
2021. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Muborrel huzd be az agyad vagy ne engedd fel.
2021. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anno pont ezért nem engedtem fel az ágyamra addig, amíg nem volt 100%-osan szobatiszta. Lehet kapni egyébként (ha nem tudod leszoktatni az ágyról) gumis/sima vízhatlan lepedőt, ami pont ezért van, hogy az ilyen "balesetektől" védje a matracot.
2021. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!