Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jellemzően mennyibe kerül a...

Jellemzően mennyibe kerül a kutyasuli, alapképzes? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Minden érdekel, nektek miben segitett a suli?

Falun elunk, itt is kulteruleten, sokat jarok vele kirandulni, de nem igazan vannak kutyapajtik. Mondhatjuk, hogy az alap engedelmessegi feladatokat tudja, itthon egy angyal, de ez eleg ingerszegeny kornyezet, jo lenne mas kutyasokkal is megismerkedni, akikkel akar kirandulhatnank is a kozeljovoben.

Illetve nem csak ez, az allatorvosnal nagyon bestresszel, mar az ajtoban vonyít, húz, agaskodik. Az allatorvos csak szajkosarban tudja vizsgalni, vagy oltast adni, mert eleg morcos lesz ha barki mas hozzaer, rajtam kivul. Gondolom kolyokkori szocializacio hianya, sajnos sokat nem tudok az eloeleterol, mar 3 eves volt, amikor hozzam kerult.


2021. febr. 19. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen kutyád van?
2021. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 35 ezer volt, de kimaradtunk, mert nem jött be, pedig több helyen is elmentem 1-1 órát megnézni. Felügyelt futtató 1000 / alkalom szokott lenni.

Ha az állatorvos partner benne, néha menjetek el "csak úgy": bementek, kap jutit (előtte add oda az orvosnak, ne a kutya előtt) meg simit és már mentek is. Ha annyira nem bírja a dokit, akár fussatok vele össze "véletlenül" az utcán (mondjuk a rendelő előtt), és akkor ugyanez.

2021. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk két 6hó körüli mentett ebünk van.

Itthon megtanítottam az alap dolgokat.

A suliba megtanulták a fókuszt, a ,,home" pozíciót.

És még nagyon sok mást is.

Egyelőre még egyéni órákra járunk ami heti szinten akcióban 5000.-.

Aztán lesznek majd a szocis órák, ahol már kutyusok közé megyünk.

Mert nekünk is problémás a beilleszkedés a kutyusok közé.

Szerintem azt sem ússzuk meg 6000.-alatt.

Nem olcsó buli, de nagyon sok pozitív dolog miatt megéri.

Igazából itt nem a kutya tanul, hanem Te tanulod meg, hogy hogyan bánj a kutyusoddal.

Én csak ajánlani tudom! :)

2021. febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1500/alkalom

Folyamatos képzés 3 szintén. Kimondottan jók a tapasztalataim

2021. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1000Ft/óra, vagy havi 6000Ft (heti 2x van csoportos óra)


Én szeretem, nekünk bevált.

2021. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem jartunk csoportos foglalkozasra ... egyeniben 2000-4000 Ft/ora kozott volt a foglalkozasok ara - annak fuggvenyeben, hogy egy heten hanyszor voltunk. Ha mentunk minden nap akkor 2000-bol megusztam alkalmankent, ellenben ha csak heti 1x mentunk akkor 4000,- forintba kerult.
2021. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!