Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy német dog...

Mennyibe kerül egy német dog a Folton Folt kennelböl?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy német dogot.a folton folt kennelről pedig nagyon jókat hallottam. Tudnék neki biztosítani elegendő teret, szocializáció, minőségi tápot, és sok időt töltenék vele:)

Tudnátok mondani egy kb átlagos árat? Foltosat szeretnék, mert mindig is a foltos kutyák boldogították a napjaimat:))

Jó nevelést tudok neki biztosítani saját magam, első naptól lefektetném a szabályokat(nem ugrik fel, nem harap, mert ugye gyorsan nő és ezeket fontosnak tartom minnél hamarabb leszoktatni)

Szóval érdekelne egy ilyen átlagos ár, hogy tudjam mennyit gyűjtsek még az eddigi megtakarításaim mellé.


2021. febr. 22. 11:32
 1/4 A kérdező kommentje:
És esetleg ha valakinek onnan van kutyája, véleményt is írhattok:))
2021. febr. 22. 11:36
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha a tenyésztőt felkeresed, elmondod, hogy ki vagy és milyen céllal szeretnél tőle kiskutyát aztàn forint pontos árat kapsz. Mivel minden kutya ára mástól függ így nem lesz sacc/kb 😌

2021. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 2es hozzászólónak, de én szerintem olyan 200+ egy híresebb kennelnél.
2021. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesz az 300 is.
2021. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!