Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen áron mehetnek a német...

Milyen áron mehetnek a német dog kiskutyák? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Német dog kiskutyát szeretnénk venni és beszéltünk egy emberrel aki a feketéért 350 a tarkáért 450 és a kékért 500 eurót kért. A kutyáknak papírjai nincsenek, ez jó ár értük?
2017. márc. 22. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Külföldön is van szaporító nem csak itthon. Ha nincs semmi papírja akkor ez is csak egy agyonszaporított kutya. Az ilyenekért maximum az oltások árát illene elkérni, de tudjuk hogy megy.

Hozzádobsz még pár száz eurót és veszel egy szűrt, jó idegrendszerű kutyát, egészségügyi garanciálval aki biztosan fajtatiszta. Itthon is akad 150 körül, szóval az 500€tól nem is kell nagyon elrugaszkodni.

2017. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem adnék ennyit egy keverék kutyáért. Visznt Németországban ez egy telyesen átlagos ár egy fajtajellegű keverékért. Ennyiért én inkább tenyésztőtől vennék.
2017. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szülőknek vannak papírjai csak a kicsiknek nem csináltak
2017. márc. 22. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami azt jelenti, hogy nincsenek szűréseik, tehát bármilyen örökölhető betegséget hordozhatnak sőt diszpláziára is nagy esélyük lehet. A tenyésztés nem véletlenül van szabályozva és nem is minden kutya alkalmas tenyésztésre. Arról nem is beszélve, hogy mi a garancia arra, hogy ténylegesen az a két kutya akitől a kölykök vannak?

Te pénzed, te döntésed. De ha már kiadsz ennyit akkor vehetnél rendes helyről is. Mégis csak 10-15évet él egy kutya.

2017. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kutyáknak nincsenek papírjaik, és ennyit kér értük?! Ne szórakozz már. Ennyiért még törzskönyvezett, fajtatiszta kutyát is kapsz. Ne légy balek.
2017. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tenyésztőnél nincs is olyan,hogy szín alapján megy az ár,legalábbis erről nem hallottam.


Ez tuti szaporító, inkább rendes tenyésztőtől vásárolj,mert nagytestűek a diszpláziára nagyon hajlamosak és egy ekkora kutyánál nem éri meg a minimális kockázat sem, egy dp műtét ekkora kutyánál 200-300 ezer ft is lehet lábanként! Szerintem gondold át.

2017. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!