Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lenne neki a legjobb?

Mi lenne neki a legjobb?

Figyelt kérdés
3 napra el kel utaznunk, de a kutyánkat nem vihetjük, nem tudom mit tegyek, maradjon itthon és naponta többször jöjjenek fel hozzá és sétáltassák, vagy vigyem el az egyik kutyás ismerősünkhöz, akiket már rég óta ismerünk és a két kutya jól kijön egymással?
2010. aug. 17. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kutyás ismerős, ha vállalja
2010. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutyás ismerős jobb lenne!
2010. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem fogja megviselni az "idegen" környezet +, hogy nem vagyunk vele(3 napról lenne szó) ?
2010. aug. 17. 16:13
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem de mielőtt el mentek egy nappal előtte viyétek el és szoktatsátok rá h ott is megmaradjon!
2010. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a gyors válaszokat!
2010. aug. 17. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Az is megoldható, hogy az ismerősöd felmenne hozzá megetetné megitatná megsétáltatná akár játszana vele.
2010. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kutyás ismerős.

Én is szoktam vigyázni más kutyákra és nyugisabb a gazdinak is meg a kutyának is...

2010. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kutyás ismerős, az én kutyámat sokszor pesztrálják barátok, ha épp szabad a napjuk, és városban lófrálnak, én meg irodarabságban vagyok. Mindenkinek jobb így, nem szokott semmi gond lenni a kutyával sem. Bár újabban ha éjszakára ott hagyom sír utánam.
2010. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maradjon otthon és jöjjenek fel hozzá. Én nem adnám a kutyám idegen helyre hogy nem vagyok ott. Neki az nem olyan jó. Hacsak nem olyan mindenki kutyája típus. 3 nap nem a világ vége.
2010. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"jöjjenek fel"-ez ugye nem azt jelenti h lakásban? Lakásban semmiképp ne hagyd egyedül 3 napra!

De amúgyis jobb ha elviszik sztem.

2010. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!