Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e ezeket a kutyafajtákat...

Lehet-e ezeket a kutyafajtákat panelban tartani?

Figyelt kérdés

Németjuhász

Dobermann

Amstaff

Bullterrier

Husky

Persze egy kutyát sem épp a legmegfelelőbb panelban tartani, de van oylan kutyafajta amit már mondhatni tilos (pl. agarak), ezért kérdezem, hogy ezeket azért lehet-e...


2010. aug. 17. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Minden kutyát lehet panelban tartani, ha van időd eleget kint lenni vele, sportolni hordani, lekötni az energiáit. Ha meg napi 3 egészségügyi séta férne csak bele az életedbe, akkor semelyiknek sem jó a panel.
2010. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Akiteki ***** válasza:
79%

Miért tilos az agarakat panelban tartani?

Magyar agaram anyukája 5 évig panelban élt 6. emeleten.

A whippetek meg kimondottan lakáskutyák.

10 évig volt panelban huskym, nem is egy.

Minden kutyát lehet akár emeleten is tartani, ha biztosítod számára a kellő mozgást, elfoglaltságot.

2010. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát én Husky-t nem tartanék panelban. Nem a mozgásigénye a nagy, hanem a térigénye. Szeret nagy területet a magáénak tudni. Én legalábbis úgy tudom. :)
2010. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Agarat sem tilos...

Lehet, bár célszerűbb rövidebb szőrű fajtát választani.

Ismerek olyat, aki huskyt tart panelba, de naponta 4x megy vele sétálni. Ebből kettő séta, hosszú erdei séta, tehát jól kifárasztja.

2010. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Akiteki ***** válasza:
60%

17:15

Akkor rosszul tudod. Ha nem tudod, ne válaszolj.

2010. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, és agarakat se tilos. Miért lenne?


Csak eleget kell vele foglalkozni, és mozgatni.

2010. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden kutyát lehet panelban tartani, ha elegendőt mozgatják. Persze nem a legmegfelelőbb nekik, de azért gondoljunk bele, hogy nagyon sokan az emberek közül is jobban szeretik, ha van egy kis kertük, ahova kiülhetnek nyáron mondjuk reggelizni.
2010. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Így van. Nekem is az volt a vágyam, hogy reggel kiülhessek a kertbe kávézni, és ne a szomszéd kávéfőzőjét halljam. A kutyám nem nyilatkozott, ezért döntöttem helyette is.
2010. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. aug. 17. 19:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mind az ötöt egyszerre és alomra szoktatva.

Viccet félretéve: egy agár sokkal jobban elvan panelban mint amiket írtál, hiszen nagy kanapékutyák, egész nap heverésznek a fotelban, szeretik a puhát és a meleget, este kiviszed, akkor fut mint az állat, aztán másnap estig újra fekszik. De ténleg.

2010. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!