Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nyomkövető?

Stella25 kérdése:

Kutya nyomkövető?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki használt már a Telekom vagy Vodafone által árult, kisállatnyomkövetőt? Mik a tapasztalatok vele? Jó, megbízható? Esetleg van olyan extrém tapasztalat, hogy valaki annak segítségével találta meg az elveszett kutyáját? Vagy bármilyen más márkájú nyomkövető is érdekel, csak nagyon szuper lenne, ha meg tudnátok osztani a tapasztalatotokat, és az alapján tudnék választani. Köszi!

2021. febr. 25. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
hát én egy gyerekeknek való nyomkövetős órát tettem a nyakörvére, amit akkor akciósan 4000 ft-ért vettem, teljesen bevált.telón tudtam nézni, hogy hol van, kb.5 méteres pontossággal mutatta.
2021. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

ilyesmit



[link]

2021. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Jaj ez de szuper. Meg tudod mondani esetleg melyik tipust érdemes? (gondolom abból is van jobb és rosszabb) Köszi.



Még a kérdéshez előljáróban annyit, hogy a kutya alapjáraton behívható, szinte 100%-osan, az esetleg 85%-ban pórázon sétálunk, az erdőben szoktam néha elengedni, de ott is folyamatosan rajta van a szemem, sokszor behívom hogy tudja ott is figyelnie kell rám, de én úgy vagyok vele hogy sajnos az ördög nem alszik. Bármitől megijedhet, történhet bármi rajtam kívül álló ok, amitől megindulhat és én nem akarok folytonos szorongásban élni. Gyakran járunk a vidéki nyaralóba is, ahol nincs kerítés (vagy nagyon hiányos), és ugyan sokat van velünk a házban, de természetesen akkor megy ki amikor szeretne és ez a GPS az én megnyugtatásomra is jó lenne.

2021. febr. 25. 10:12
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, mire leírtam a választ akkor láttam hogy elküldted. Köszi.
2021. febr. 25. 10:13
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Amit most árulnak pont kutyára, eléggé gagyi, pontatlan, hamar merül. De a semminél valamivel többet ér.
2021. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
én pont ezért vettem a gyerekre valót.és olcsóbb is volt jóval
2021. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És az a kérdés hogy hogyan rögzített? nem lifeg?
2021. febr. 25. 12:08
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Ha ennyire megbízhatatlan a kutya, akkor pórázon kell tartani. (Amúgy is törvény kötelez rá, csak nem akartam ilyen durván fogalmazni.)
2021. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Csak átfüztem a nyakörvén és összecsatoltam az óraszíjat. Mint egy kis karika,ugy lóg a nyakörvén. Nem baj, ha lifeg, nem zavarja.

10 hektár erdőnk van, szabadon bóklászhat (be van keritve) de azért szeretem tudni, hol van éppen. Van, hogy nem is hallja, ha behívom, mert messze van.

2021. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

kedves előző válaszoló..... pont ezért írtam le a részleteket, a hozzád hasonló kommentelők miatt :/ de úgy látszik felesleges tépem a számat :D de bemásolom neked még egyszer:


"Még a kérdéshez előljáróban annyit, hogy a kutya alapjáraton behívható, szinte 100%-osan, az esetleg 85%-ban pórázon sétálunk, az erdőben szoktam néha elengedni, de ott is folyamatosan rajta van a szemem, sokszor behívom hogy tudja ott is figyelnie kell rám, de én úgy vagyok vele hogy sajnos az ördög nem alszik. Bármitől megijedhet, történhet bármi rajtam kívül álló ok, amitől megindulhat és én nem akarok folytonos szorongásban élni. Gyakran járunk a vidéki nyaralóba is, ahol nincs kerítés (vagy nagyon hiányos), és ugyan sokat van velünk a házban, de természetesen akkor megy ki amikor szeretne és ez a GPS az én megnyugtatásomra is jó lenne."


És biztosíthatlak hogy nem én vagyok egyetlen a 3 millió kutyatartóból aki póráz nélkül sétáltatja a kutyáját...


De köszönöm a kommentedet, ennyit nem ért ;) ;) ;)

2021. febr. 25. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!