Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanmark's kennel, Glamour...

Tanmark's kennel, Glamour aussie's kennel. Egyéb javaslatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy aussiet, dog dancingre, és családtagnak. Eddig a Tanmark's és a Glamour aussie's kennelek a szimpik. Keresek még más kenneleket is. Majd amikor írok a tenyésztőknek, akkor majd egy remélhetőleg válaszol. Ti honnan vettétek az aussietokat? Vélemények a fent megemlített kennelekröl?

Azon kívül, hogy minden szükségest biztosítani tudok nekik, van lehetőség terelésre is, akár napi szinten(egy jó barátomnak tehenei, lovai, birkái,és még sok féle jószágja van) a házunkkal szemben pedig egy nagyon nagy mező van, ahova szeretek kijárni, viszont néha megunom az egyedül ücsörgést, itt is jönne velem a kutya, és rengeteget játszanánk, mivel én is egy rendkívül nagy mozgásigényű személy vagyok, amikor meg unatkozok, akkor rámolok:p

Kutyázásban sem vagyok kezdő, az aussie pedig nagyon megfogott. Egyszer bejött egy aussie fajtabemutató videó, nem láttam még előtte, és rákattintottam. Nem láttam, csak hallgattam a videót mivel épp pakolásztam, és amikor mindent hallottam rólla, akkor úgy voltam vele: ez a kutya olyan mint én

Megnéztem a képet is, az meg egy plusz volt, hogy gyönyörű fajta:))

Eddig is juhászaim voltak, akikkel nagyon szerettem terelni:))

Szívesen várom a javaslatokatz véleményeket:))


2021. febr. 25. 10:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, csak sajnos nem valósítható meg egyhamar....

Én nem használok facebookot és nem is tervezem...

De meglátom...

Köszönöm:))

2021. febr. 26. 18:46
 12/12 anonim ***** válasza:
80%
Én benne vagyok jó kis közösség. Mi is tervezünk egy Aussie-t, mi a Glamour Aussies kennelből szeretnénk. Hamarosan tervezünk ráírni Christine-te érdeklődni a következő alom szüleiről, hogy kb. mikor születnek stb. Ha minden jó akkor a várólistára is fel kerülünk.
2021. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!