Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi avéleményetek a Eukanoba...

Mi avéleményetek a Eukanoba tápról?

Figyelt kérdés
Csak a véleményt szeretném tudni!!!:P De jöhetnek tanácsok h melyik tápot ajánjátok és lécci indokoljátok!
2010. aug. 17. 19:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
35%

16:24-es vagyok. Hiába pontoztatok le, ez akkor is így van. És Akiteki, lehet, hogy "sokat tapasztalt vén róka" vagy, de sokat kell tanulnod még. Aki nem hiszi, hogy a nagytestű és kistestű kutyák taáplálkozási igényei eltérnek, az nézzen utána. Segítek kicsit:

[link]

Tanulságos, olvassátok el.

Egyébként ha valaki engem kérdez, én az Acana és Orijen tápot szoktam ajánlani nagytestű kutyáknak.

Ha garancia kell: egy EB bajnok agárfuttató ismerősöm is évek óta Acanával eteti a kutyáit, akik makk egészségesek, és az esetek 90%-ában a legjobbat hozzák ki magukból:)

2010. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó!Akiteki -nek az Eukanuba jött be az ő kutyái ettől egészségesek és szépek épp mint az én kutyám is!

Az agár tenyésztőnek a másik jött be!Ez változó!

Az meg h kutyákon kísérleteztek....pff mégha igaz is lenne ugyanmár!!!!!!!!!Legalább enni kaptak!!!Nem úgy mint sok éhező kóbor kutya!Ne sajnálkozzunk már, ettől nagyobb problémátok sose legyen!

2010. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó,van foglmad arról,hogy mi történik a kísérleti kutyákkal?Elmondom,dolgoztam ilyen helyen:kapnak az állatok X fajta táplálékot,kontrollcsoport kap Y fajtát.

X idő múlva LEÖLIK az egész bandát.

Addig kis ketrecbe zsúfolva,általában naponta szúrkálva élnek.

Hát rohadtul ki vannak segítve azzal,hogy addig etetik őket!

Egyébként,hogy tudd:húsevők befogott egyedeivel,kóbor kutyával/macskával TILOS kísérletezni már bizonyos ideje,csak erre a célra külön tenyésztett,elsősorban beagla kutyákat használnak.

2010. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Jajj utolsó már rég bezárták volna a céget szóval ...! és mért pont Beagle kutyákat használtak volna ?
2010. aug. 23. 14:48
 25/28 anonim ***** válasza:
31%

Én most elsősorban a tápokról beszélek!Hogy azokat tesztelik rajtuk!Egyébként kin teszteljék ha egyszer nekik lesz?Embereken mégsem "kísérletezhetnek"

Tudod mit!Osztogasd a tükör előtt magadnak az észt!Én nem állok le vitázni Veled!Máshogy látom a dolgokat!

Az Eukanuba igen is jó!Legalábbis a kutyám szereti +szép és egészséges is tőle!

2010. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
37%

Azért a beagle a legelterjedtebb kísérleti fajta,mert közepes méretű,jól bírja a csoportos tartást és a fájdalmat.

Világszerte nagy cégek álltak rá a laboratóriumi állatok szaporítására,sőt megrendelésre szállítanak pl.elvágott hangszálú,vemhes,vagy bizonyos betegségekbenszenvedő állatokat,vagy épp megbetegítik mesterségesen is.

Hatalmas üzlet a kísérleti állat-iparág.

2010. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Akiteki ***** válasza:
63%

12:15

Van akinek az tetszik, van akinek nem.

Nekem is mindenki esküdött, hogy az agaraknak Acana való.

Az én agárkám sovány volt tőle és kezdtek kifelé fordulni a lábai. Akkor váltottam Eukanubára.

A testvérei maradtak az Acanánál. Meg lehetett nézni a különbséget.

2010. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

:)

Maradjunk annyiban, hogy mindenki adja azt a saját kutyájának, amire ő maga esküszik. Nekem az Acana jött be, nektek az Eukanuba, sok kutya meg egyiket sem enné meg, ha jó, ha nem.

2010. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!