Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi avéleményetek a Eukanoba...

Mi avéleményetek a Eukanoba tápról?

Figyelt kérdés
Csak a véleményt szeretném tudni!!!:P De jöhetnek tanácsok h melyik tápot ajánjátok és lécci indokoljátok!
2010. aug. 17. 19:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
50%

[link]


ezt olvasd el, és ki is találhatod a véleményemet:)

2010. aug. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
KÖszi ! DE azért a plegyka lapok pletykáznak bár lehet igazuk van köszi a választ
2010. aug. 17. 20:00
 3/28 A kérdező kommentje:
De h lehetne megakadályozni h ne kisérletezenek más állatokon?
2010. aug. 17. 20:02
 4/28 Akiteki ***** válasza:
22%

Elmondom ennek a pletykának a történetét.

10 éven keresztül az Eukanuba sponzorálta a Crufts kiállítást. A konkurencia marhára megelégelte, hogy más nem tehette be a lábát és el kezdtek terjeszteni egy pletykát.

Odáig fajult, hogy terjeng a neten egy filmecske, amin egy csomó beagle fekszik a földön és fehér köpenyes emberek mászkálnak körülöttük. A film címe pedig az, hogy IAMS. Semmi egyéb nem utal arra, hogy ez milyen kisérlet lenne és azt sem látni, valójában hol vették fel.

Sok buta ember meg benyalja és terjeszti, hogy micsoda véres kisérletek folynak. De máshol minden tiszta és ragyogó, csak ennél az egy, talán a világon az egyik legnagyobb cégnél. Nekem ez röhejes.

Egyébként 6 éve etetek vele, a kutyáim egészségesek, szépen fejlődnek a kölykök és semmilyen betegségünk nem szokott lenni. Gazdaságos is, mert kis mennyiségtől is jó kondiban vannak.

2010. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igaz megmondom őszintén h én is Eukanobával etetek csak az első válaszoló után nem mertem mondani egyébként meg más kutyás cégek ezek az olcsó kutyakaják a szarok azokba annyi hús van h kutya és ez igaz akik azt a tápot adják ú megetetik a kutyájukat kutyákkal mert a dögtelepre vitt elpusztult állatokat elviszik a gyárba h legyen az olcsó kis kutya kajába valami hús is ! És valaki az Eukanobát kritizálja na hát ennyi
2010. aug. 17. 21:30
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
EukanUba, bocsi nem akarok kukacoskodni, de 2x-er is elírtad. amúgy én is azzal etetek, és hát szerintem csak pletykálgatnak mindenfélét. Egyetértek Akiteki-vel, írigyek és csak emiatt van mindez.
2010. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
50%
az én kutyám a tenyésztőnél ezt a tápot kapta.itthon is megette(szerette) aztán amikor volt egy kis hasmenése kapot royal canin diétás tápot és keverve kellett leszoktatni a diétásról(eukanuba és royal felesbe aztán egyre kevesebb royal)és a kis hülye kiválogatta magának a royalt és a másikat nem ette meg ott hagyta.utána már meg se ette.azóta royal canint kap
2010. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Aha az vicces!Nekem azt mondták h a Royal nem természetes anyagokból van de sztem hülyeség!
2010. aug. 22. 12:19
 9/28 Akiteki ***** válasza:
26%

Azt is valami konkurens mondta. Mindig ezzel jön mindegyik.

Én etettem Royallal is (akkor még nem is nagyon volt más), azt is szerették a kutyáim. Van kölykünk, aki azt eszi a gazdinál, gyönyörűen fejlődik.

Nem kéne senkinek lehúzni a másikat, van akinek egyik válik be, van akinek a másik.

2010. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Igaz!Megkérdezhetem hány éves vagy akiteki? Te olyan sokat tudsz !Minden kérdésnél ott a válaszod és mindig jó válaszokat adsz!
2010. aug. 22. 13:07
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!