Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maszkban kell kutyát sétáltatni?

Maszkban kell kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés

Szabadtéren és mindenhol kötelező a maszk


1.Most én ha elszeretnék menni simán,sétálni,mozogni,futni biciklizni és kutyát sétáltatni mindenhol kell hordani ?


2.Bármilyen maszk jó vagy tényleg meg kell venni a ppf2


3. Fressnapf, állatkereskedések is zárva lesznek?


4.az emberek ügye nem fognak megint felvásárolni tömegével? Csak nem lesz ennyi hülye mert a bolt ugyan úgy nyitva lesznek


2021. márc. 5. 09:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
20%

1. Valószínűleg igen

2. Valószínűleg igen

3. Jó kérdés, remélem...

4. Valószínűleg fognak, de nem annyira, mint tavasszal.

2021. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
19%

igen kell. Ember... maszk kell közterületen és pont. Mit sírsz? Miért akarsz járványt? Vedd fel azt csá. 3adik órája ülök az irodában ffp3 maszkban, nem sírok, kapok levegőt. Aki mást mond az eszelős.


Egyelőre nincs szabályozás arra milyen maszk kell. Ha valóban védeni akarsz mást, akkor ffp2, ha magadat is, akkor ffp3. Ha csak védeni másokat, nem terjeszteni, nem összeköpödni dolgokat, akkor kb bármilyen maszk jó. De az orvosi max 20 perc - 3 órán át lehet fent egészségesen, attól függ melyik, a szövet maszkba pedig sokkal jobban benne maradnak a káéros anyagok plusz nem is ér semmit kb csak egy vicc, ugyanúgy átjut rajta minden, de legalább kicsit védekezel, kicsit nem köpködsz azt annyi.


Majd eldől mi zár mi nem, még nem dőlt el, nem közölték le, ha minden zár, akk igen.


Hát én biztos vagyok benne hogyha zárás van hétfőtől akkor hétvégén minden bolt fullon lesz.

2021. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
89%

1-es, költözz barlangba...


Kérdező, nem lehet tudni. Mindenki össze - vissza beszél. Amíg gyakorlatilag semmi változás nincs, addig nem tud senki válaszolni erre...


Én a legrosszabbra számítok... Legfeljebb elmegyek a város végébe, ahol el lehet engedni szabadon a kutyámat. Emberek közé továbbra sem megyek, főleg nem forgalmas helyekre. Nem kell senkinek az okoskodása, hogy vegyek fel maszkot. Mentális beteg vagyok, papírom van, szóval ha hivatásos ember von kérdőre, majd vele megbeszélem. Addig bújkálok, ahogy egész életemben az emberek elől.


Kutyámmal jólérzem magamat, ennyi. Ő számít.

2021. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

1. A legújabb szabályozás szerint mindenhol kötelező, de még sportolói csoportok is várják, hogy mi lesz a sportolás közbeni előírás (futók pl.).

2. Az FFP2-ről még nem döntöttek, de csak úgy illene kötelezővé tenni, ha nem lenne hiánycikk, én pont tegnap néztem szét webáruházakban, még munkavédelmi boltokban is több helyen azt látom, hogy nincs készleten.

3. Ezt nem tudom, nem humán élelmiszerbolt, de a webáruházakat nem kérték leállásra, tehát rendelni továbbra is lehet, inkább azoknak lesz nehéz, akiknek olyan állatuk van, aminek élő eleségállat kell, a kutyáknak az online rendelés megoldott, csak az üzlethelyiségeknél akarják, hogy kevesebb legyen a kontakt, szerintem.

4. Ma reggel beszélgettem egy bolti eladóval, van, aki már elkezdte. :-D Hülyék mindig vannak.

2021. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
27%

2# “igen kell. Ember... maszk kell közterületen és pont. Mit sírsz? Miért akarsz járványt?”


Szerintem Te sírsz itt egyedül, mert maszkot kell hordanod. Kerüld az olyan helyeket.

2021. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
20%
3as, 2es vagyok, rendőr vagyok. Kérdőre vonlak akkor. Kérdésem: ki a brét is érdekel a mentális betegséged? Miért ne tudnád attól felvenni a maszkot? Semmiben nem akadályoz.
2021. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
23%
5ös xdd mi? pont hogy én a maszk hordása mellett állok :D tanulj magyarul vmi nagyon nem megy
2021. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

6# Rendőr... :D Jót röhögtem. Vond anyukádat kérdőre, amiért kifosott Téged.

Egy hivatásos személy tisztában van mások jogaival. De még egy értelmesebb ember is...

2021. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

1. igen, maszkban kell sétálni. A sporttevékenység más tészta, ott talán levehető, de a távolságot tartani kell.

2. Még nem tették kötelezővé a ppf2-es maszkot.

3. A Fressnapf is bezárhat, de lehet tőlük online rendelni.

4. Szerintem max az élelmiszerboltokat rabolnák ki, de mivel ezek nyitvamaradnak, nincs értelme rájuk rabolni.

2021. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
33%
Igen, és lassan már a kutyára is rá kell húzni. :D
2021. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!