Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltulajdonította a kutyámat....

Eltulajdonította a kutyámat. Mit tudok tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Bonyolult költözés miatt sajnos jobb megoldás nem volt, ideiglenesen elszállásoltuk Bellát egy ismerősünknél. Sajnos chip (MÉG) nincs-nem volt benne.

A "kedves" ismerős elvitte saját állatorvosához amíg mi a lakással kapcsolatos problémákat igyekeztünk megoldani, és a nevére vette, talán chipet is rakatott bele.

Mit tehetnék hogy visszaszerezzem?



2021. márc. 5. 09:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%
Aawwww.Ezért nem veszünk szapis kutyust:'((((
2021. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11%
Azt hittem a az kutyák hűségesek a gazdihoz. Tévedtem?
2021. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Minden bizonnyal kedves 13. éltél már meg hasonló szitut, és dobtak már ki az otthonodból váratlanul. Nem, nem vagyok csöves, köszönöm szépen kedves segítő szándékú kérdésed, tudtam hova menni, nem maradtam tető nélkül. De oda nem vihetek kutyát, ahova páromnak sikerült mennie, oda sem vihetünk kutyát. Most állatbarát albérletet keresünk.

Igen bizonyára nagyon jó helye van 3 kutyával 3 emberrel 34m2-be összezárva, napi 2 sétával, egy örökmozgó kölyökkutyának...

De gondolom te mindent is tudsz 😅

2021. márc. 5. 10:43
 14/25 anonim ***** válasza:
75%

En nem hibaztatom a kerdezot, igy, hogy vazolta a szitut. Nagyon szerencsetlen a helyzet, es hat igen, pont emiatt nem vallalok mondjuk alberletbe kutyat, de most ez mar nem segit, szoval mindegy.

A legjobb megoldas meg mindig ez volt, hogy egy barat vigyaz a kutyara, ki gondolta volna, hogy ez a vege. Viszont az mar jo jel, hogy az oltasi konyv nalad van, ha meg kapott is ujat most a kutya, azert az latszik, hogy a tietek regebbi, es talan az allatorvos is emlekszik majd ratok, ha visszamentek hozza. Probald meg most visszaszerezni tole a kutyat, a nevedre iratni, es keresni mas megoldast, mert ott nem maradhat.

2021. márc. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
97%
A chipes adatokat át lehet íratni, így nincs nagy baj. Vagy nem is tervezi visszaadni?
2021. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
65%

hát szóljneki hogy most el akarod lopni vagy mifene?

mert a te kutyád

amúgy az a csipszelés nem jelent semmit

2021. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A chipet irassátok a nevetekre, az ideiglenes befogadóval meg írjátok egy papírt, hogy x ideig ő gondoskodik róla, így ha este 8 után sétáltat tán nem kötnek bele.
2021. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítő szándékú válaszokat!

#16 nem, nem tervezi visszaadni.

#18 köszönöm! Megírjuk a papirt, remélem hajlandó lesz aláírni és visszakapom a kutyámat.

2021. márc. 5. 12:48
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A legközelebbi sétánal nem veszitek vissza. Ennyi
2021. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem fog birokra kelni veled egy kutyáért. Odamész, elviszed, egy megbízhatóbb ismerősnél hagyod.
2021. márc. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!