Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat eltulajdonította...

A macskámat eltulajdonította az egyik szomszédunk és elvitte oltani, ugyanakkor mi már egyszer beoltattuk mindenből. Problémákat okozhat a macskám egészségében, ha duplán megkapott mindenféle oltást?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel az állatorvost és kérdezd meg tőle, ő legalább tudja is, hogy pontosan milyen oltásokról van szó.

Amúgy lehet nem ártana bele chip, akkor talán az állatorvos nem oltaná be kétszer, ha nem szükséges.

Amúgy nem is tudok mit mondani, én átmennék a szomszédhoz és felpofoznám! Milyen dolog az, hogy elviszi SZÓ NÉLKÜL beoltatni? Még ha felajánlaná vagy tudná, hogy nektek nincs oltva, mert nagyon szegények vagytok és segíteni akarna. De miért vitte el, nem mondta?

2013. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy van olyan oltás amit ha kétszer kap meg megbetegedhet, vagy ha még elég kicsi elpusztulhat, de olyan is van ami nem árt neki.
2013. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elvileg ő nem tudta, hogy van gazdája a macskának bár lassan 4 éve lakik nálunk és nyakörv is van rajta rendszeresen, bár hajlamos magáról leszedni. Szerintem is felháborító, már beszéltem a szomszéddal, akik állítják, hogy gazdátlannak vélték...

Köszönöm a válaszokat!:)

2013. júl. 29. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
óh, ilyen szomszéd kéne minden háztartáshoz.
2013. aug. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát...

Azért nem semmi, hogy vannak akiknek erre van ideje, energiája és még anyagi kerete is, hogy még az idegen macskákat is elvigye oltani.

:D

2013. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Chipelted azt a macskat, ha meg nem tetted volna.. Mielott kedvesen a nevere regisztralja a szomszedod. Aztan pereskedhetsz. -_-
2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó: isten hozott a földön, magyarországon.
2013. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7, nem ertem a problemat. Macskat is lehet chipeltetni, es barmi hasonlo esetben sokat segit, ha egyertelmu, ki a gazdaja.

Ha van 100%-os bizonyiteka, hogy a macska az ove, akkor szo nelkul visszavetetheti akar a rendorseggel is, anelkul egy allitas-egy tagadas all egymassal szemben...

2013. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!