Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyust az...

Találtam egy kutyust az utcán, de a barátnőm még ideiglenesen se hajlandó beengedni a lakásba. Kit tudok értesíteni ebben az esetben, aki segít?

Figyelt kérdés
Nála lakunk, de ő nem szereti a kutyákat sajna :/

2021. márc. 6. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatsz felhívni néhány állatvédő szervezetet, de sajnos náluk mindig teltház van. Vagy megpróbálhatod átmenetileg elhelyezni egy ismerősnél, amíg nincs jobb megoldás. Fotózd le és kezdd el terjeszteni, hátha még ma meglesz a gazdája.
2021. márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Főleg, ha elmondja a szüleinek, akkor nagy balhé lesz, akik hogy is mondjam, nem éppen állatszerető emberek. Egy pókot vagy poloskát sem hajlandóak megtűrni a lakásban.
2021. márc. 6. 07:42
 3/12 A kérdező kommentje:
Az folyamatban van, de itt állok az utcán vele, hát egész nap nem tudok itt állni vele sajna.
2021. márc. 6. 07:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Haverokat hívd körbe, ki tudja kicsit befogadni. Nálunk is landolt így kutya, aztán maradt is 16 évre.
2021. márc. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel ide is a kepet!

Hivogasd korbe az ismeroseidet!! Ki fog derulni,h vkinel ott a helye!!

2021. márc. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Hát, én szeretem az állatokat, de a poloskákat meg a pókokat én sem tűröm meg. :D Egyébként ja, barátok, haverok felhívása, többet nem tehetsz. Ahhoz kell alkalmazkodni, akié a ház.
2021. márc. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Hirdetés mindenfele SOS ideiglenes gazdit keresel, amíg nem tudsz elköltözni az undok lakótársaidtól.
2021. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Menhelyet azért is érdemes felhívni, mert tudnak chipet olvasni. Állatorvosi rendelőben is. De érdemes a neten megnézni, még benzinkutakon is van! Hátha él a telefonszám és jön érte a gazdi.

De fb-on az elveszett kutyák közt is nézz körül, hátha valaki keresi.

2021. márc. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok Mol kúton is van chip olvasó!
2021. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

Egy utcán talált kitudja milyen bolhákkal, fertőzésekkel, betegségekkel teli állatot nyilván nem fog beengedni egy lakásba...

Teljesen megértem..

2021. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!