Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemétség, ha van külön benti...

Szemétség, ha van külön benti kutyám a kintiek mellett? És az, hogy csak a bentit viszem magammal naponta futni, sétálni, labdázni? A kintiek csak a heti túrára jönnek.

Figyelt kérdés
Ami bent van, nem lehet csak kint, ellenben igényli a futást, mozgást, gazdit mindennap, míg a kintiek tipikus házőrző kutyák, akik meg még a nyitott kapun sem mennek ki.
2021. márc. 6. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy nem megy ki a nyitott kert kapun nem azt jelenti hogy nem igényli a foglalkozást. Engem marna a lelkiismeret ha íilyen különbséget tennék a kutyák között. Mármint oké, mások az igények, de itt valahogy nem erről van szó. 1 kutya megkap mindent, a többi meg SZINTE semmit.
2021. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen ez szemétség, mintha lenne x gyereked de csak eggyel foglalkoznál a többi meg csak van
2021. márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy az egyiket beengeded, másikat nem, még világos, megérteném. Én a rövidszőrű kutyámat télen már akkor beengedtem, mikor a dús bundásat még nem.

De hogy csak a bentit viszed sűrűbben sétálni, labdázni, az akkor nagy gáz, ha a többivel legalább a kertben sem teszed meg ugyanezt. Sétát pedig igény szerint alakítsd, kertben én nem szoktam naponta sétáltatni, csak hetente.

2021. márc. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Szemétség, igen. Gonoszság. Ha erre képes vagy, már gonoszság is kitelik tőled, jobb, ha nem lesz gyereked se.
2021. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A benti egy magyar vizsla, igényli a napi sétát, futást, labdázást.

A kintiek meg 2 komondor, örülök, amikor a heti egy hosszabb közös túrára ki tudom robbantani őket.

Azért is lett egy foglalkozás igényes kutyám a kettő meglévő mellé, mert őket semmi nem érdekli, csak járőröznek a telken vagy fekszenek a fa tövében, próbáltam mindent, de csak kb fél éves korukig voltak vevők némi húzavonás játékra és ennyi.

2021. márc. 6. 14:14
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen normális.

Csak úgy kérdezem: hogy viselkednek a kintiek a bentivel?

2021. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Testvérként.

Napközben sokat van kint velük, elvannak, bár vele sem játszanak, de nem is bántják, elvannak vele.

A vizsla velük szemben pedig tisztelettudó, nem ugrál rájuk meg ilyenek, csak barátságos velük.

2021. márc. 6. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

a komondornak nem szemétség

nem igényli a gazda közelségét a pásztorkutya, mint a legtöbb nyugati tipusú kutya

2021. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is azt vettem észre, hogy nem zavartatja magát, hogy nincs vele annyi foglalkozva, miközben az "új" kutya nemcsak bemehet, még extra foglalkozást is kap.

De mégis rosszul éreztem magam, egy pillanatra még is bántam, hogy idehoztam a vizslát, de azt hiszem ők ki vannak békülve az életükkel.

Megerősítésre vártam 🙂

Köszönöm.

2021. márc. 6. 15:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze a napi két etetéskor jól megvannak dögönyözve, de aztán 5 perc után felkelnek és várják a kaját 😄
2021. márc. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!