Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek amíg nem tudom...

Szerintetek amíg nem tudom levinni a kutyusom az oltások miatt, (9 hetes elmúlt), addig használjak pelenkát vagy csak a későbbiekben ezzel összezavarom?

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én kialakítanék neki kutyaráccsal egy valamekkora helyet, oda tennék pelust és ott lenne az ideje nagy részében míg biztonságosan le lehet vinni. Nem szidnám érte, de nem is dícsérném meg. Utána ahogy védett a kutyi, rendszeresen lehordani, lent dícsérni, fent pedig leszidni ha rajtakapod.
2021. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
:))) En vettem 10 darab akcios pokrocot a Kikaban .... 5-el letakartam a lenyegi reszeket, a masik 5 volt a tartalek. Akkor es oda pisilt a kutya ahova csak akart ... mindig volt egy csere 5-os kollekcio :))) Ertelem szerint az elhesznalt pokrocokat kimostam .... es csere :)))
2021. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üríteni ki lehet vinni, csak ne engedd más kutyákhoz és ne nyaljon fel semmit a földről.
2021. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!