Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyának enni?

Mit adjak a kutyának enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lesz egy kölyök kutyám, viszont az etetését illetően gondban vagyok. Szeretném neki a legjobbat adni, csak az a gond, hogy egyetemista vagyok és egy 58 nm-es lakásban élek. Tehát túl sok helyem nincsen tárolgatni a dolgokat, hetekre, hónapokra előre bevásárolni.

Eddig úgy gondoltam, hogy kap majd kutyatápot és azokból is a kisebb kiszereléseket venném, tehát nem a 12-15 kg-os kiszerelést (ezeket azért sem szeretném, mert a macskáimnál észrevettem, hogy a már felbontott tápokból nem szívesen esznek később). Esetleg néha kapna alutasakosat is.


Most nemrég viszont olvastam a nyers húsos etetésről, hogy az sokkal jobb a kutyáknak. Ez mennyire bonyolult, mennyi idő, amíg az ember elsajátítja? Vannak veszélyei? Mennyire macerás? Nekem pl a hűtőhöz való fagyasztó elég kicsi, így maximum egy hétre előre tudnám megvenni neki a dolgokat és lefagyasztani.

Vagy még dicsérték a PetChef-et is, ahonnan ha rendelek, előre kimérve, csomagolva kapnánk meg az ételt.


2021. márc. 7. 14:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tény, hogy egyszerűbb a táp, de a Kérdező hajlandóságot mutat a Barf felé, akkor ne legyen már akadály a kis hely. Nekem is jobb lesz ha lesz nagy fagyasztóm, de addig élünk hétről hétre és boldogsággal tölt el, hogy végre jó a széklet és egyéb pozitív hatások. Míg táppal akármilyen szuperprémium minőséget vettem nem volt ez sajnos.
2021. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!