Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másnak is hisztis a "pumi"...

Másnak is hisztis a "pumi" fajtájú kutyája?

Figyelt kérdés

A miénk általában nagyon kedves, barátságos. Ám amikor oltani visszük, vagy altatni (amíg megnyírjuk) nagyon hisztis és vicsorít mindenkire.

Az állatorvos jobban fél az oltástól, mint a kutya :D


Nagyon érdekes a természete...


2010. aug. 18. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Másnál, hogy viselkedik?
2010. aug. 18. 14:09
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy jólnevelt kutya aki tudja hogy te vagy a főnök az nem csinál ilyet, az minden kellemetlen dolgot eltűr. Nekem mudim van, ezért ismerek sok pumist is, de ahol ilyen "hisztis" a kutya ott valami gond van a rangsorral. A pumi tüzes kutya úgyhogy ez könnyen megeshet. Fél és nem bízik benned mert nem szilárd a helyed, azt hiszi neki kell megvédeni magát, érzi hogy ideges vagy ezért csinálja ezt.
2010. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Nekem egy pumi puli keverékem van, és idegbeteg.:D mikor esik beül az ajtó elé és addig vinnyog míg anyám be nem engedi (hiába mondom neki h ne engedje be.) Utána beszalad az ágy alá, és 3 napig nem lehet kiszedni, kicsalni semmivel mert ha benyúlok érte odakap, és morog. Ilyen se kell többet...
2010. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
nincs összefüggésben az oltás és a kutya fajtája
2010. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyik bnőmnek volt pumija és nem volt vele semmi gond, sokat jártam a barátnőmhöz suli közben tanulni,és nem volt semmi,a kutya normális volt, könnyen összebarátkoztam vele! nekem pulim van! azzal sincs probléma!
2010. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem állatorvost váltsatok.

Egy jó állatorvos előbb bemutatkozik, ismerkedik, barátkozik a kutyával. Ha az állatorvos fél, ne csodáld, hogy a kutya agresszív lesz.

Kutyakozmetikust is váltsatok, mert minden nyíráshoz altatni? Abszurdum.

Menjetek kutyaiskolába, mert nem tudtok bánni a kutyussal.

2010. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!