Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Rottweiler fajtájú kutyákról...

A Rottweiler fajtájú kutyákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 2 eves. Konnyen tanulnak, nagyon bujosak, nem ugatnak, csak a veszelyt jelzik, jatekosak, en az enyemet pulinak hivom, olyan jambor.
2011. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt nekem és a legjobb kutyám volt. Idegennel nagyon kemény tud lenni ,kitűnő házőrzőnek is ,nem ugat csak ,ha kell de akkor is inkább hörög-morog.De családdal nagyon jámbor hízelgős bújós játékos.Ha látja hogy egy idegent jószívvel fogadunk és többször találkoznak hamar megszereti,de érezteti hogy nem a főnöke . Kankutyák elég verekedősek tudnak lenni más domináns kanokkal,vagyis inkább nem hagyják magukat ha egy másik rájuktámad, tanítással ezt kordában lehet tartani de teljesen kiölni szerintem nagyon nehéz és nem is kell.

Tanítani kiképezni könnyű ,de nem olyan pörgősek mint egy német vagy belga juhász. Sok unalmas ismétlést nem szereti.Örzővédő volt a kedvence nagyon megdolgoztatta a csibészt mindig, harapásereje lelkesedése ez iránt óriási.

Másik nagy előnye a jó idegrendszer,petárdázás, égzengés amitől sok kutya világgászalad, őt nem érdekli, egykedvűen megy tovább.

Persze ki kell fogni egy jó egyedet,de ez minden fajtára igaz, sok a selejt köztük is.

2011. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lasius ***** válasza:

Nekem is volt

De Igazából mint mindennél a következetes nevelés a fontos és akkor olyan kutyád lesz amilyet szeretnél.

Természetesen nem lehet általánosítani mert mind egy külön egyéniség fontos hogy jó erős alomból tud kiválasztani a megfelelőt...

2011. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!