Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rhodesian ridgeback kant,...

Rhodesian ridgeback kant, vagy szukát?

Figyelt kérdés

Tehát, egyedül lakom, elég sokszor szoktam elmenni hugomékhoz, és a kutya jönne velem. Ha meg lenne szoktatva, hogy gyerek társaságban legyen(2 lánya van,egyik 8, másik 14) akkor van különbség a két nem között?

Én a szuka felé hajlok, természetesen ivartalaníttanám, az idei évben szeretném ha meglenne. Azt hallottam, hogy a szukák jobban tűrik a gyerekeket, ez igaz?

Sokat szoktam ,,kirándulni,, a kutya pedig jönne velem.

Szóval nem tudom, hogy értettétek-e, mi a kérdés, mert eléggé össze-vissza írtam. Lényegben: kant vagy szukát ajánlotok néha napi gyerek társaságába? Melyikőjük a nyugodtabb?


2021. márc. 7. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyedfüggő, nem pedig a kutyanemétől. Viszont az oroszlánkutya nagyon mozgékony kutya
2021. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kerdes ertheto, de sok valosag alapja nincs. Zomeben kan kutyaink voltak, most is az van, gyerekekkel kifejezetten turelmes, sot kolyokkutyakkal is, mar mar anyaskodo jellem.

Tenyesztot kerdezd, mondd hogy egy nyugodtabb habitusu kutyat szeretnel, aki konnyen beilleszkedik majd a csaladba.

2021. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még nem találtam meg a tökéletes tenyésztőt, van már pár verzió, de még nem a végleges. Van egy ismerősöm aki vett magának anno egy párt, idén pedig kölykük lett, egy kis szuka maradt, azt örökbe fogadtam volna én, csak sajnos nem tudtam elvállalni még, de majdnem készen vannak az előkészületek:)

2021. márc. 7. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Kiskorban minden becsuletes tenyeszto szoktatja gyerekekhez a kutyat... vagy neked kell . Automatikusan megszokja a gyerekeket babakst ,ha kiskolyokkutyakent egyutt vannak kb napi szinten osszezarva.


Ha no vagy,inkabb fiu kutya,ha ferfi,inkabb lany kutya . (De ez csak az en velemenyem. )

2021. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orulnek ha szukad lenne, mert az en kutyam sajnos nekimegy a kanoknak ... egyel kevesebb gondom lenne :)
2021. márc. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kanok dominansabbak, a szukak viszont karakanabbak. Kanok nagyobbak, ertelem szerint a szukak kicsit kisebbek. Mas kulonbseg szerintem nem nagyon van.
2021. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!