Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosunk azt mondta,...

Állatorvosunk azt mondta, hogy azokat a fogakat, amik a yorkinknak 7hónapos koráig nem hullanak ki, ki kell húzni. Eddig oks. De a kutyakozmetikusunk azt mondta, hogy ez 40ezer forint? ! Ez igaz?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 02:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanígy voltunk a yorki kutyinkkal. 1 éves volt, amikor 4 szemfogat és 2 metszőfogat húzott ki neki az orvos. Elkábította egy injekcióval. Mindezt egy foghúzás áráért kb. 6-7 ezer Ft-ért. Mindez Székesfehérváron történt :)
2008. dec. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem mindkét yorkimnak ki kellett húzni 2 szemfogat.az idősebbikkel vártunk 1éves koráig,ami azért nem jó,mert nem lesz jó a harapása,elcsúsznak a fogai,a kicsinek 7hónaposan huzattuk ki.ez általában a yorkik 90%ának ki kell húzni.mi mindkettőért 5ezer forintot fizettünk.de meg kell kérdezni előre az orvost.
2008. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A foghúzás orvosi beavatkozás, altatást igényel, kozmetikus ilyet nem csinálhat!


Az ár pedig változó lehet. Ha felhívod az orvosodat megmondja.


Fogat csak nagyon indokolt esetben húznak, általában szépen kihullik magától. Lehet segíteni pl. pedigree denta stix-el, vagy fogtisztító játékokkal a fogváltást. Semmiképpen ne nagyon kemény dologgal.


Akkor van baj ha még nem esik ki a tejfog és már kijön a maradandó, hiszen akkor annak növekedését hátrányosan befolyásolja.


Mindenképpen javasolt szakvéleményt kérni, egy vizsgálat még nem kerül semmibe, érdemes elmenni!

2008. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ohh,mi is Fehérváriak vagyunk!:)

A Fűtöház utcába járunk állatorvoshoz,ott kapta meg az oltásokat!:)

Am én nem mondtam,h a kozmetikus akarja megcsinálni:D

csak,h ő mondta,h ennyibe kerül:D :)

2008. dec. 4. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismét Fehérvárról írok. Mi dr. Kocs Mihályhoz járunk a yorki babával. Nagyon jó orvos, Ő végezte a foghúzás(okat) is a fentebb már említett árért. Az Ő rendelője a Prohászka utcában van.
2008. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszike:)

Mi a Fűtőház utcába jár(t)unk..

sztem elég drága..:/

2008. dec. 6. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!