Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívféreg teszt előtt állunk...

Szívféreg teszt előtt állunk vérből. Egyúttal mit érdemes a vérből még megnézetni?

Figyelt kérdés
Ha nincsen semmi panasz, sőt. Csak úgy megnyugtatásul. Óriás testű kölyök esetében.
2021. márc. 9. 12:05
1 2
 1/13 Questionoflust válasza:
75%
A cukorszintet, vastartalmát, és a véráramlás gördülékenységét, hogy van e letapadt és hogy magas-e a koleszterin szinted, mert ha nagyon magas, akkor az érszűkülethez vezethet
2021. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Questionoflust válasza:
79%
*van e letapadt LDL koleszterin
2021. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
A szívféregtesztnél mást nem néznek.
2021. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1: mármint *szintje, nem? Vagy a válaszaid nem kutyára vonatkoznak?

3: Én kérdeztem előzetesen a doktornőt, hogy ha már a szívféregteszt miatt vesz vért, akkor azt vérképre is el lehet-e küldeni és azt mondta igen.

Csak azóta utána olvasgattam és látom, hogy több féle dolgot lehet nézetni. Amikor valami gond van, akkor evidens. Csak ilyen esetben nem tudom mit kérjek majd.

2021. márc. 9. 13:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az orvosodat, milyen vizsgálatot ajánl.

Amikor leveszi a vért, kitölti a papírt, milyen vizsgálatokat kér még pluszban a szívféreg teszten kívül.

2021. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szívféreg teszthez pár csepp vér kell, abból nem tudnak neked vérképet csinálni, mert felhasználják. Ahhoz külön kell még venni tőle és azt küldik tovább.
2021. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Teljes vérképet. Illik minden évben csináltani.
2021. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
#7 embernek sem csinálnak, nem hogy kutyáknak évente :D
2021. márc. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom ezzel itt sem nagyon vannak tisztában... Nekem nem lenne ellenvetésem az évenkénti vérvétel miatt se, sőt. De állítólag itt nincs olyan, hogy "teljes vérkép" mert kutyáknál ez így fél millió forint is lenne. Én meg nem értek hozzá mit érdemes megnézetni, így majd nyilván erre az új orvosra bízom a döntést, csak jobb lett volna felkészültebb lenni erről is. Akik szoktak vérképet nézetni írhatnának mit érdemes kérnem! Köszönöm!
2021. márc. 9. 14:44
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

8as hát bocs de én magamnak is, és az összes kutyámnak is évente csináltatok.


Kérdező, ha azt mondod a dokinak, hogy teljes vérkép, tudni fogja. Szép lenne ha neked mint gazdának kellene összeállítani miket nézzenek meg...

2021. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!