Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutya fajtáto...

Melyik a kedvenc kutya fajtátok? és miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
labrador, mert szeretnivaló, barátságos, emberszerető, családbarát, jámbor, okos, játékos.
2010. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

cavalier king charles spaniel.nagyon aranyos jokedvu kutyus,és kihozott a depresziobol(mert amikor elpusztult a kis torpe pincser kutyusom akk depreszos lettem de kigyogyított a jokedvével)

[link]

2010. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
breton spániel, gyönyörű, édes, szeretetre méltó, barátságos emberközpontú
2010. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrál juhászkutya,mert számomra a legszebb és legideálisabb kutyafajta.Nem olyan eszeveszettül pörgős,mint a border collie,de nem is olyan halál nyugis,mint a skót juhászkutya;ő az arany középút méretre,jellemre,viselkedésre egyaránt.És persze gyönyörű,főleg a blue-merle színváltozat:)
2010. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
magyar vizsla, gyönyörű, pajkos, és munka kutyának is kiváló
2010. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
a golden retriever mert gyönyörű, barátságos és ha jól van nevelve(gyerekkorától jól bánnak vele) a gyerekeket nem bántja!
2010. aug. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Angol Cocker Spániel, mert imádnivaló, szép, embercentrikus, barátságos, játékos, okos.... Kisiskolás koromban láttam egyet, azóta olvastam róla sokat, és mostmár nekem is van. :)

22/L

2010. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Norczy ***** válasza:
a chow-chow(csau-csau), mert utánozhatatlan jelleme van és szerintem a legszebbek a világon! Nekem is van 1 és 8 év után sem tudok betelni vele!
2010. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Francia bulldog, mert különleges, játékos, hihetetlen vicces jelleme van és imádja a gazdáját.
2010. aug. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Skót juhász gyerekkoromtól kezdve,amióta először láttam ilyen kutyát.Kiegyensúlyozott,királyi,szép megjelenésű.Alapjáraton nyugodt,nem agresszív,csak ha nagyon úgy érzi,kell.Úgy vettem észre,akiket nem bírok(ember) azokat ő sem.Fáradhatatlan,pörög ha játékról van szó.Minden háziállattal jól megvan,különösen a macskákkal.

+a keverékek egy része.

2010. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!