Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kedvenc háziállatodat beengede...

Kedvenc háziállatodat beengeded (bent van) a lakásodba? (kutya, macska stb! )

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 00:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%

Még az ágyamba is!

Nekem olyan, mintha a gyermekem lenne...persze azért meg van rendesen kutya módjára nevelve!

De ha ő a párnán takaró alatt aludni..hát legyen úgy!

Ami a miénk az az övé is:)

2009. dec. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Igen! Családtagnak számít!
2009. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Beengedem őket, de nem azért mert bentre valók, hanem mert önző vagyok és akkor is magam mellett akorom tudni őket amikor nincs időm kimenni. De az állandó helyük kint van. Macskát kirakom este szépen a kertbe, a kutyák közül egy alszik velem. De ő csak azért mert öreg, félek egyedül, könnyen piszkolódik a szőre és mert magától szobatiszta lett. Én nem neveltem rá egyiket sem. De ők a legfontosabbak számomra.
2009. dec. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

A kutyát nem, mert túl nagy és ha beengedem nem lehet kirángatni se.

De a macskáimat mindig beengedem napközbe többször is. Estére nem, mert nyávognak, vakarják az ajtót, ki akarnak menni.

2009. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen, főleg ilyen esőben bejöhetnek a macskák.
2009. dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

Nekem csak macskám volt, ő kénye-kedve szerint ki-be járt, kivéve éjjel, mert éjjel alvás volt, akkor mindig bejött lefeküdni. Aztán egy nap eltűnt. Ha valaha visszajön, vagy lesz új macskám nem lesz kérdés, hogy beengedem-e, mert nem fogom kiengedni.


Ha meg kutyám lenne, kint lehetne, de szerintem néha beengedném, nem bírnám ki (nekem a nagyobb kutyák, amik kintre valók, tetszenek, nem a szobába való ölebek, azokat persze bent tartanám) de a macskának nem akadály a kerítés és rá veszélyesebb a kiengedés. :(

2009. dec. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

MI a f*szért kell lepontozni,ha azt írjuk ha olyan mintha családtag lenne??Bezzeg a macskást aki beengedi meg 100%

Pffffffff

nagyon sz*rok vagytok

2009. dec. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
47%
igen ben tartom a cicáim mert félek hogy a kutyáim bentyák mert az egyik kutyám igen ő bántya sajna meg félek hogy a szomszétok bántyák őket
2009. dec. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
a kutyám napközben kint van, de éjszaka bent alszik velünk, pedig nem kicsi:)
2009. dec. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Velem alszanak a cicáim(eleve panelban lakom, meg hát nagyon tiszták is), vidéken pedig kutyáink vannak, közülük egy bejárós, de tesóm küzd, hogy a másik kistestű is bemehessen :)
2009. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!