Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vonyít a kutyám?

Miért vonyít a kutyám?

Figyelt kérdés
Kinti, tanítgatom parancsokra, játszunk, sétálunk (nem minden nap), este, éjjel szokott vonyítani. Miért csinálhatja?
2021. márc. 13. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez szomorú hogy nem engedik meg neki hogy bent lehessen teveled.Pedig azért voníthat,mert hiányzol neki,és szeretne veled és melletted lenni,minden percben.Nagyon hűséges és aranyos kutyuska lehet.Te is nagyon rendes embernek tűnsz.Foglalkozzál vele sokat napközben,legalábbis annyit amennyi az idődből telik rá,és szeressed továbbra is nagyon,mert megérdemli. :)
2021. márc. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Én is nagyon szeretem és sajnálom, hogy nem engedhetem be. A szüleim gondolom még a régi világból gondolkoznak... Nagyon sajnálom szegényt, hogy egy embernél okosabb állatnak egész nap kint kell lennie. És az emberek engem néznek hülyének, ha azt mondom, a kutyám a legjobb barátom...
2021. márc. 14. 11:54
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Milyen fajta a kutya?
2021. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Border collie
2021. márc. 14. 15:08
 15/15 anonim ***** válasza:
12.:Szívesen! :)
2021. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!