Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész nap esett az eső, ti...

Egész nap esett az eső, ti ilyenkor a ( kinti) kutyátokkal hogyan foglalkoztok? (pl. séta, játék, tanítás)

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Letojom az esőt és kimegyek hozzá. Ha nagyon szakad, beállok valami fedett alá és onnan figyelek rá. Sétálni olyankor nem szoktunk menni.
2021. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Szintén minket se érdekel az eső. Kimegyek/megyünk hozzá, beállok egy fedett rész alá, ahol tudok vele foglalkozni (tanítani, simogatni, vakargatni, esetleg játszani) a séta az mindig attól függ, hogy mennyire esik az eső, ha cserepes, akkor még él szoktunk menni sétálni, mégha nem is olyan sok időre mint amennyit eleve szoktunk. Ha szakad, akkor általában hanyagolni szoktuk a sétákat.
2021. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Sétálni voltunk. Őt nem zavarja az eső én meg felöltöztem.
2021. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Kinti-benti, ilyenkor onszantabol csak pisilni es kakilni szalad ki, nem is igenyli a setat. De ma nalunk csak delelott esett, delutanra egesz kellemes kis ido volt, ugyhogy setaltunk is. Az udvari jatek elmaradt a sár miatt, de bent birkoztunk meg egyet most, aztan vacsi, es lassan alvas.
2021. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Csepereg*

Elszoktunk*

2021. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekelt az eső, van fedett rész, mentünk sétálni is, sokat játszottunk, tanítottam. Sajnos ez már csak múlt idő.
2021. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. márc. 14. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Kinti benti, igényli a sétát. A megszokott séta időben nem esett, így voltunk kint de rövidebb ideig mint szoktunk. Így is pont elég sáros tudott lenni :D Ha ha esik is, és van kedve, megyünk. Ennyi van neki egész nap, nem fogom elvenni tőle a "szórakozást" csak mert takony idő van. Hóban is megyünk.
2021. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk kinti-benti kutya van, de esős időben csak 3× 10 percre engedem ki.
2021. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Jaj, hát hogy kérdezhetsz ilyet? Természetesen mindenki lefutotta vele a szokásos 3x128 kilométert.😉
2021. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!