Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész nap esett az eső, ti...

Egész nap esett az eső, ti ilyenkor a ( kinti) kutyátokkal hogyan foglalkoztok? (pl. séta, játék, tanítás)

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha ma van a futonapunk,akkor kutyara esokabat,magamra szokasos futocucc esohoz es uccu neki a 3 oras futasnak. Minuszokban is rendszeresen jarunk futni. Ugye,ha beigerunk a kutyanak aznapra futast,akkor el is kell menni a szavahihetoseg es bizalom erdekeben.


Seta : ra esokabat magamra a szokasos kabat es a megszokott 30-40 perces seta.



A hollandok siman elindulnak varostnezni gumicsizmaban es esokabatban peldaul(lattam az ismeroseimen... csak a magyarok ilyen elhetetlenek. Ma mar nem fazik es azik meg,akinek van penze esoallo ruhara meg a kutyara is olyat ad.

2021. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyám imádja az esőt, havat, hideget, trutyis időt, sarat, szóval ilyenkor még többet is megyünk.

Én sem vagyok odáig a melegért, a kutyusom még jobban utálja, szóval mi meg jó időben, vagyis ha nagyon meleg van, akkor csak hajnalban megyünk 3 órára, amúgy egésznap döglődik.

Ősztől tavaszig többet megyünk, ha eső van, még többet.

Volt, hogy nyáron napok óta tartó kánikula után éjjel kezdett zuhogni az eső, hát ki kellett menni vele, meghallotta, bepörgött 😂😍♥️

2021. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!